Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
whisky-xxl.com opinie
#1
Panowie, kupował ktoś z was tam coś ostatnio?
Nie znam niemieckiego i trudno mi znaleźć opinie na ich temat.
Ceny dość przystępne, przy dwóch whisky które chcę kupić z kosztami przesyłki jest kilka złotych taniej niż w Polsce Smile
Wezmę kilka butelek dla znajomych i podzielimy się za transport.
Odpowiedz
#2
Nie kupowałem, w tym sklepie ale mają naprawdę dobre ceny, sprawdzałes ile wychodzi przesyłka ? ,zastanawia mnie tylko jedno ,a mianowicie przeglądając ich ofertę natknąłem się na kilka żadaszych butelek ,których przez długi czas nie widziałem w normalnej sprzedaży (oprócz domu whisky ), a u nich są dostępne, także możliwe że nie weryfikują dostępności butelek wystawionych na stronie .
Odpowiedz
#3
Nowy wątek nie potrzebny. W dziale "ogólnie o whisky" mamy wątek "Lista sklepów online".

Można tam znaleźć info i o tym sklepie:

malthead napisał(a):jeszcze przypomniał mi się taki sklep:

http://www.whisky-xxl.com/Whisky-Whiskey/Malt-Whisky/


Zamawiałem tam jeden raz (jakieś dwa lata temu) na adres w DE i muszę powiedzieć, że nie byłem do końca zadowolony. Coś pochrzanili, musiałem zadzwonić. W efekcie końcowym przysłali chyba po tygodniu.

Niby nic, bo zawsze może się coś podziać, ale jakoś mnie osobiście ten sklep nie przekonał.

Dodam, że ostatnio miałem w rękach paragon z tego sklepu i przypomniałem sobie po pozycjach trochę dokładniej co z tym sklepem było. Zamawiałem tam dość sporą ilość sampli i dwie butelki (podstawki na prezenty). Po 10 dniach zacząłem za tym dzwonić, bo na maile nie reagowali. W rozmowach tłumaczyli, że mają dużo zamówień (sprzedają również na amazon.de) itd. Towar przyszedł po ok. tygodniu od ostatniego telefonu. Cała realizacja trwała prawie trzy a towar w ca. 1/4 sie nie zgadzał. Przysłali zamienniki, bo czegoś nie było. Coś pomineli w ogóle a coś dali powójnie (może, żeby sie ilość zgadzała).
Ogólnie byłem niezadowolony i nie polecił bym tego sklepu, tymbardziej, że wiele pozycji, które widnieją z cenami jest niedostępnych.

Pzdr.
Odpowiedz
#4
Kowal2706 napisał(a):Nie kupowałem, w tym sklepie ale mają naprawdę dobre ceny, sprawdzałes ile wychodzi przesyłka ? ,zastanawia mnie tylko jedno ,a mianowicie przeglądając ich ofertę natknąłem się na kilka żadaszych butelek ,których przez długi czas nie widziałem w normalnej sprzedaży (oprócz domu whisky ), a u nich są dostępne, także możliwe że nie weryfikują dostępności butelek wystawionych na stronie .

Też na to zwróciłem uwagę, ale po głębszej analizie okazało się, że są niedostępne...
Odpowiedz
#5
Dodam, że ostatnio miałem w rękach paragon z tego sklepu i przypomniałem sobie po pozycjach trochę dokładniej co z tym sklepem było. Zamawiałem tam dość sporą ilość sampli i dwie butelki (podstawki na prezenty). Po 10 dniach zacząłem za tym dzwonić, bo na maile nie reagowali. W rozmowach tłumaczyli, że mają dużo zamówień (sprzedają również na amazon.de) itd. Towar przyszedł po ok. tygodniu od ostatniego telefonu. Cała realizacja trwała prawie trzy a towar w ca. 1/4 sie nie zgadzał. Przysłali zamienniki, bo czegoś nie było. Coś pomineli w ogóle a coś dali powójnie (może, żeby sie ilość zgadzała).
Ogólnie byłem niezadowolony i nie polecił bym tego sklepu, tymbardziej, że wiele pozycji, które widnieją z cenami jest niedostępnych.

Pzdr.[/quote]

W sumie ceny są fajne i też myślę o jakiś zakupach, ale raczej jesienią...
Odpowiedz
#6
Forum oczywiście przeglądałem i widziałem wątek "Lista sklepów online", stamtąd wziąłem adres sklepu Smile
Na stronie widnieje, że wysyłają do Polski:

Kod:
Lieferländer und Versandkosten ausserhalb Deutschland:
Die Versandkosten bis 17 Flaschen betragen 19,00 Euro bis 35 Flaschen 38,00 Euro bis 53 Flaschen 57,00 Euro für folgende Länder:
Österreich, Belgien, Bulgarien, Tschechische Republik, Cypern, Dänemark, Estland, Spain, Finnland, Frankreich, Großbritannien, Griechenland, Ungarn, Italien, Irland, Lettland, Luxemburg, Litauen, Malta, Niederlande, Polen, Portugal, Rumänien, Slowakei, Schweden, Slowenien, Vatikan, Monaco

Informacja w w/w wątku była tylko jedna i dotyczyła zakupu sprzed dwóch lat z wysyłką do DE:

malthead napisał(a):Zamawiałem tam jeden raz (jakieś dwa lata temu) na adres w DE

Dlatego zdecydowałem się założyć nowy wątek i zebrać o tym sklepie więcej opinii.
W sieci udało mi się znaleźć tylko to: http://www.ebay.pl/usr/whisky-xxl
Odpowiedz
#7
Postanowiłem zaryzykować i dokonałem zakupu z dostawą do PL Smile
Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, w miarę sprawnie odpisują na maile.
06.08 dokonałem płatności, wg. informacji mailowej 10.08 paczka została wysłana (Deutsche Post).
Wczoraj - tj. 17.08 DHL dostarczył przesyłkę, w sumie 6 butelek, trzy SM oraz trzy rumy.
Zamówienie się zgadzało, butelki nie budzą zastrzeżeń.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości