Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniels Single Barrel Barrel Proof
#11
Neptune napisał(a):Kolekcjonowanie whisk(e)y to dla nas nic nowego. Dziwniejsze dla nas mogłoby być jakbyś napisał, że smakuje wybornie. Wink

Jako że nie degustowałem, to nie mogę czegoś takiego napisać. Natomiast mogę przekazać opinię osób, które w czasie październikowego Jack Daniels BBQ w Lynchburgu, smakowały ten trunek i podobno smakuje wybornie Wink
Odpowiedz
#12
polish_jd_collector napisał(a):Póki co żadne wieści odnośnie wprowadzenia na nasz rynek, ze strony Brown Forman Polska, się nie pojawiły
Bodajze wyszly w niebieskim, czarnym i brazowym kartoniku.udalo mi sie kupic ta droga przed sylwestrem za 170zl
Odpowiedz
#13
Pierwsze słyszę o różnych kolorach pudełek. Wszystkie wydają się być identyczne a różnią się jedynie detalami. W chwili obecnej Brown Forman skłania się ku ujednoliceniu wszystkich swoich produktów... (mega lipa)

Tak wyglądają pudełka, które ja mam

Single Barrel Barrel Proof - jedyną różnicą pomiędzy nimi jest ilość % wypisana na tym złotym pasku na dole pudełka

[Obrazek: WP_20151129_017.jpg]

Single Barrel Select

[Obrazek: WP_20151129_016.jpg]

Single Barrel Select - 2015 Ducks Unlimited

[Obrazek: 002.jpg]

Single Barrel Travelers' Exclusive - ma zastąpić Jack Daniel's Silver Select w sklepach wolnocłowych

[Obrazek: jack_daniels_single_barrel_100_proof.jpg]


Jak widać na powyższych zdjęciach, wszystkie pudełka mają taki sam kolor. Różnią się jedynie napisem w części środkowej oraz tym małym paskiem u góry pudełka.
Odpowiedz
#14
w necie na niektorych zdjeciach wyglada jak by byly rozne kolory pudelek.teraz widze ze faktycznie roznica jest nie wielka.jedna z nich udalo mi sie kupic chyba faktycznie za dobra cene.pzdr
Odpowiedz
#15
karabin82 napisał(a):w necie na niektorych zdjeciach wyglada jak by byly rozne kolory pudelek.teraz widze ze faktycznie roznica jest nie wielka.jedna z nich udalo mi sie kupic chyba faktycznie za dobra cene.pzdr

Podobno mężczyzna rozróżnia tylko 4 kolory, więc być mają te pudełka różne barwy, ale ja tam różnicy nie widzę Smile
Jeżeli kupiłeś Single Barrel Select, to jest to cena standardowa
Odpowiedz
#16
Nie mialem na mysli zdjec dodanych przez Ciebie.kupilem wlasnie select jak na twoim zdjeciu, sprawdzilem kilka sklepów i 170 bylo najlepsza cena
Odpowiedz
#17
Tak też przypuszczałem, że to będzie Single Barrel Select, bo innych u nas w sklepach nie ma. W mojej okolicy najtaniej znalazłem za 168 zł. a 170 to norma, więc w sumie różnicy nie ma
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości