Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whiskey Live Dublin 2015
#11
tez myslalem zeby sie tam wybrac, czy ktos kto tam byl moze powiedziec jak to wyglada.
Nie bardzo rozumiem formule, kupujac bilet mozna przeczytac ze uprawnia on do degustaji 8 whiskey a gdzies w poisie mozna przeczytac ze 300 rodzajow whiskey jest do testowania.
Jak to wyglada ktos wybiera te 8 ktore mam prawo przetestowac czy sam sobie wybieram a mam prawo do 8.
Ponnadto czy na takich wystawach da sie kupic butelki lub miniaturki itd. (ie Lepsze ceny? gorsze ceny? dobry wybor etc.)
I czy generalne warto czy lepeij po prostu wybrac sie do dobrze wyposazonego Pubu i samemu sobie testowac.
Odpowiedz
#12
Widze ze za duzo sie na tym forum nie dowiem, idzie ktos udzielajacych sie w tym watku na ten show?
Odpowiedz
#13
Spokojnie Ci co byli i pewnie będą to może jeszcze nie doczytali. Ja raz bylem ale w cenie biletu mozna bylo degustowac wszystko. Poczekaj az napisze piokiler . On będzie mial najbardziej aktualne informacje.
Ps. A jak Ci nie pasuje nasze forum to zmień sobie ns inne.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
jestem ostoja spokoju jak zawsze a pospieszacz z racji tego ze owy festiwal jest juz jutro. dzieki za odpowiec oraz cenna rade. w jednej i drugiej materii. Slainte Wink


Jak ktos z lokalnych ma ochote sie integrowac kupilem bilet na eve session 6-9.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości