Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wysyłaniem wiadomości prv
#11
nie chce zakladac nowego watku, wiec dopisze tu.
ostatnio nie dostaje informacji mailem o nowych PM, ktore do mnie przychodza. troche to niewygodne, kilku osobom odpowiedzialem z opoznieniem Sad
w profilu oczywiscie stoi galka w "otrzymuj powiadomienia na e-mail o nowych PM", moj program pocztowy niczego z ttow.pl nie traktuje jako spam.
any idea?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#12
PawelWojcik napisał(a):nie chce zakladac nowego watku, wiec dopisze tu.
ostatnio nie dostaje informacji mailem o nowych PM, ktore do mnie przychodza. troche to niewygodne, kilku osobom odpowiedzialem z opoznieniem Sad
w profilu oczywiscie stoi galka w "otrzymuj powiadomienia na e-mail o nowych PM", moj program pocztowy niczego z ttow.pl nie traktuje jako spam.
any idea?

Jesteś w stanie określić od jakiego czasu? Czy od zmiany domeny na ttow.pl? Czy później, to bym nam dało w sumie dobry punkt wyjścia do znalezienia problemu.
Odpowiedz
#13
Też mam coś takiego, wiadomość na forum przyszła o 9:00 am. A informacja na meila przyszła o 20:00, z tego co zauważyłem sytuacja rozpoczęła się w poniedziałek, także to nie wina ostatnich zmian forum.
Odpowiedz
#14
w zaszly poniedzialek dostalem powiadomienie mailem, wszystko dzialalo. potem do piatku nikt mi nie wystlal PM. o piatkowych nie dostalem juz powiadomienia.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#15
Też nie dostaję powiadomień o PW :?
Odpowiedz
#16
Kurde ja tez mam wiadomosci o ktorych nie wiedzialem.
Ps. Markus od Ciebie :-( biorę sie za czytanue
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#17
powiadomienia o PM dzialaja, natomiast pojawil sie nowy drobny problem. drobny, bo jak o nim wiedziec, to mozna z nim zyc Smile
jesli w watku klikam na PM pod czyims avantarem, to zamiast PM wysylam odpowiedz w tym watku. dwa razy tym sposobem zamiast PM napisalem w watku. nie zauwazylem, ze zamiast nika na gorze jest tytul watku Sad
co ciekawe:
- pojawia sie to tylko w watkach, w ktorych jest przynajmniej jeden moj post.
- problem jest wylacznie w chrome pod androida.
- jesli skasowac ciasteczka, to problem dotyczy tylko nowych watkow, w ktorych wysylam jakis post.
- problem pierwszy raz zauwazylem dwa dni temu.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#18
dla proby: teraz po kliknieciu na PM pod swoim avantarem widze, ze bedzie to zamiast PM do samego siebie odpowiedz w watku, bo wszystko wyglada identycznie jak po kliknieciu na POST REPLY.

edit: no i wlasnie powyzsze poszlo jak oddzielny post.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości