Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie na spotkanie whisky & cygara
#11
ron napisał(a):Tak naprawdę to widać co można oczekiwać po cenie ( 60 PLN). To po prostu spotkanie z cyklu "Wprowadzenie doś wiata whisky single malt"

Tak mi się wydaje. Gdyż poprzednie degustacje organizator właśnie w tym stylu robił. Ja to bardziej traktuje jako spotkanie towarzyskie niż jakąkolwiek degustację. Tylko pytanie czy to warte az 60 zł Sad
Odpowiedz
#12
Cena biletu nie jest duża więc za te 60 zł można coś tam spróbować. Tylko teraz pytanie czy będzie co czy pojadą po bandzie i nawet w ten sposób zechcą zarobić na bidnych , nieświadomych nowicjuszach. A jak będzie co najmniej kilka butelek a nie jedna czy dwie to za te 60 zł nawet dla spędzenia miło czasu poza domem to warto pójść. Dlatego też warto nawet przy takim podstawowym spotkaniu napisać jakie malty będą do spróbowania.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#13
Pewno bardzo niewiele, bo z tych 60 zł jeszcze część zejdzie na te cygara...
Odpowiedz
#14
ron napisał(a):Pewno bardzo niewiele, bo z tych 60 zł jeszcze część zejdzie na te cygara...

No nie wiem, jeżeli maja to być rewelacyjne cygara to całe 60 zł zejdzie na część cygara.
Odpowiedz
#15
Pamiętajcie, że cena degustacji nie musi przekładać się bezpośrednio na wartość degustowanych produktów. Czasami producenci w ramach promocji przekazują próbki swoich wyrobów dystrybutorom, wtedy koszt "towaru" dla organizatora równy jest praktycznie 0. Nie zmienia to jednak faktu, że brak informacji o tym jakie trunki będą degustowane nie pomaga potecjalnym uczestnikom w podjęciu decyzji na tak Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości