Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky My Wife
#21
morgan82 napisał(a):
surykatka napisał(a):
Cytat:14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink ----- to proszę mnie dopisać do listy Smile
5 marca 2016 - WhiskyLegend, ---- i proszę o dopisanie mnie do tej listy uczestników też Smile

Brawo morganku, nasze rozmowy odnośnie Whisky Legend 2016 przyniosły efekt, mnie też bardzo proszę dopisz Danielu.. podobno w Polskim Busie będą pyszne bułki z sałatką Wink i irlandzka łycha :mrgreen:

Kto wie kiedy będzie kolejna taka okazja do spróbowania tylu PE i innych super whisky Smile ( pewnie marzec 2017 Smile ) .
ps. bułki z sałatką i cos irlandzkiego to podstawa do zabrania do Polskiego Busa.


Hehe, podobno niektóre PolskieBusy z Kraka do Wawy zatrzymują się w Katowicach :mrgreen:
Odpowiedz
#22
Cytat:Kto wie kiedy będzie kolejna taka okazja do spróbowania tylu PE i innych super whisky Smile ( pewnie marzec 2017 Smile ) .
ps. bułki z sałatką i cos irlandzkiego to podstawa do zabrania do Polskiego Busa.

już się nie mogę doczekać Wink

Cytat:Hehe, podobno niektóre PolskieBusy z Kraka do Wawy zatrzymują się w Katowicach :mrgreen:

podobno niektóre się zatrzymują Wink .. mówią też że kierowca Polskiego Busa jak staje w Katowicach to oprócz biletu wymaga dodatkowo okazania załącznika posiadającego irlandzkie akcenty :mrgreen:
Odpowiedz
#23
Danielu, zapisz mnie na:
5 marca 2016 - WhiskyLegend

14 listopada - WhiskyNight, tutaj nie jestem pewien na 100% czy się pojawię
Odpowiedz
#24
surykatka napisał(a):.. mówią też że kierowca Polskiego Busa jak staje w Katowicach to oprócz biletu wymaga dodatkowo okazania załącznika posiadającego irlandzkie akcenty :mrgreen:

i tatuażu koniczyny na klacie :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Cytat:i tatuażu koniczyny na klacie :mrgreen:

obowiązkowo :mrgreen:
Odpowiedz
#26
i z piesnią na ustach ...

I'm Irish, I'm Irish
What more can I say
I eat my potatoes
I drink away my pay
If Shamrocks and Leprechauns
Sound ok to you
Pour me a Guiness
You can be Irish too


:ugeek:
Big Grin
Odpowiedz
#27
[quote="malthead"]i z piesnią na ustach ...

I'm Irish, I'm Irish
What more can I say
I eat my potatoes
I drink away my pay
If Shamrocks and Leprechauns
Sound ok to you
Pour me a Guiness
You can be Irish too


Marcus ale czad :lol: Wink
Odpowiedz
#28
I najnowszy tekst. Kilka nieznanych faktów: http://whiskymywife.pl/wspolne-zakupy-a ... i-spinola/
Odpowiedz
#29
Kolejny ciekawy artykuł, oprawiony fajnymi fotkami - dobrze się czyta i ogląda. Zaciekawiła mnie poniższa ciekawostka. Możesz zdradzić co to za butelka była?
Cytat:Tak na marginesie i w pełni serio: znany jest nam przykład zakupu butelki, która była dzielona w obecności notariusza.
Odpowiedz
#30
lekka i przyjemna lektura. I LIKE IT!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości