Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky My Wife
#11
Czołgiem, jak to mawiają rycerze spod Olsztyna. Wink

N nasze stronie zaktualizowałem kalendarz różnych naszych i nie tylko naszych wydarzeń. http://whiskymywife.pl/kalendarz-degustacji-whisky/ Zachęcam do przejrzenia i rezerwowania terminów. kilka ciekawostek:

13 czerwca - degustacja w Hotelu Boss i opowieści o Szkocji. Weźmie udział wielu uczestników naszego tegorocznego wyjazdu, ale spotkanie ma formułę otwartą.

14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink wszystko jest możliwe. Tak jak w zeszłym roku składkowa impreza gdzie każdy przynosi flaszkę o wartości min. 100 euro. Można się składać po dwóch.

5 marca 2016 - WhiskyLegend, o której mówimy od jakiegoś czasu. Koszty podobne do zeszłorocznych. Warta podkreślenia jest ograniczona liczba miejsc. (Może i nieskromnie mówiąc impreza jest coraz bardziej znana i może być sporo chętnych).

no to po czołgu.
Odpowiedz
#12
14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink ----- to proszę mnie dopisać do listy Smile
5 marca 2016 - WhiskyLegend, ---- i proszę o dopisanie mnie do tej listy uczestników też Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#13
Ja też poproszę o zapis na 5 marca 2016.
Odpowiedz
#14
Również poproszę o wpisanie na listę Whisky Legend 05.03.
Odpowiedz
#15
Oj widzę, że tu się lista tworzy, więc proszę o wpisanie mnie na listę, tak jak ten Pan poniżej Wink

morgan82 napisał(a):14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink ----- to proszę mnie dopisać do listy Smile
5 marca 2016 - WhiskyLegend, ---- i proszę o dopisanie mnie do tej listy uczestników też Smile

Dzięki
Odpowiedz
#16
Ja też poproszę o wpisanie na listę uczestników imprezy w listopadzie i na whisky legend w przyszłym roku.Zdaję się kto pierwszy ten lepszy
Odpowiedz
#17
Cytat:14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink ----- to proszę mnie dopisać do listy Smile
5 marca 2016 - WhiskyLegend, ---- i proszę o dopisanie mnie do tej listy uczestników też Smile

Brawo morganku, nasze rozmowy odnośnie Whisky Legend 2016 przyniosły efekt, mnie też bardzo proszę dopisz Danielu.. podobno w Polskim Busie będą pyszne bułki z sałatką Wink i irlandzka łycha :mrgreen:
Odpowiedz
#18
Tez by chcialo sie byc na obydwu, Takze, wstepnie na tak i Night i Legend
Odpowiedz
#19
surykatka napisał(a):
Cytat:14 listopada - WhiskyNight, w hotelu Boss, albo w Zakopanem Wink ----- to proszę mnie dopisać do listy Smile
5 marca 2016 - WhiskyLegend, ---- i proszę o dopisanie mnie do tej listy uczestników też Smile

Brawo morganku, nasze rozmowy odnośnie Whisky Legend 2016 przyniosły efekt, mnie też bardzo proszę dopisz Danielu.. podobno w Polskim Busie będą pyszne bułki z sałatką Wink i irlandzka łycha :mrgreen:

Kto wie kiedy będzie kolejna taka okazja do spróbowania tylu PE i innych super whisky Smile ( pewnie marzec 2017 Smile ) .
ps. bułki z sałatką i cos irlandzkiego to podstawa do zabrania do Polskiego Busa.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#20
Zakładam listy i wpisuję.

WhiskyNight chyba faktycznie zrobimy wyjazdowe, tak, żeby rano wyjechać i na obiadek dojechać Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości