Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w realizacji marzenia :)
#21
[Obrazek: IMG201505_wwxwseh.jpg] Żona oddała ballentyne.Juz jest na swoim miejscuTongue
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#22
[Obrazek: asdjpg_wwwnsws.jpg]

Serdeczne dzięki dla pana Krystiana.Dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka i dotarły do mnie opakowania prosto z Irlandii Smile Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#23
[Obrazek: IMG201506_wsxpqxq.jpg] Dziękuje chłopaki za podarki Smile Dzisiaj dzień dzieckaSmile Neptune- jesteś wielki
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#24
NIEŹLE!
Jak Cie już żona z domu wyrzuci to będziesz miał z czego domek zbudować :lol: :lol:
Odpowiedz
#25
No powolutku robi się w pokoju całkiem przytulnieSmile Żona zadowolona tylko zabroniła się chwalić zdjęciami na fb. Boi się że znajomi powiedzą o mnie " pijak " Tongue
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#26
Ładne pudełeczka Wink
Odpowiedz
#27
Fajnie wygląda jak kolekcja rośnie.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#28
KrissToof napisał(a):No powolutku robi się w pokoju całkiem przytulnieSmile Żona zadowolona tylko zabroniła się chwalić zdjęciami na fb. Boi się że znajomi powiedzą o mnie " pijak " Tongue
Bardziej bałbym się nalotu znajomych w celach konsumpcyjnych Big Grin
Odpowiedz
#29
Krystian,dziękuje za wsparcie Smile [Obrazek: IMG201510_srhpaah.jpg]
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#30
Nie ma sprawy, powodzenia w realizowaniu pasji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości