Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w realizacji marzenia :)
#11
Kriss a nie myslałeś o tym żeby zbierać też pełne butelki z opakowaniem ? wtedy można przedstawić żonie to w inny sposób : " Kochanie to inwestycja " :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#12
Powiem w ten sposób...Nie umiałbym chyba trzymać zamkniętej butelki Smile Przyznaję się bez bicia że są na tym świecie trzy rzeczy ,którym nie potrafię się oprzeć
1)Whisky
2)Żelki haribo
3)Pierogi z mięsem ,kapustą i grzybami
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#13
A jeśli chodzi o kolekcjonowanie butelek to czasami się nad tym zastanawiam,w aspekcie inwestycji długoterminowych Smile
Kusiło mnie zawsze jakoś żeby zakupić kilka limitowanych JD . Mam nawet propozycję zakupu Jack Daniels Gold Medal. Londyn 1915 i Brussels 1945 .Obie za 750 zł .Ostatnio na profilu fb "Lubię whisky" znalazł się ktoś ,kto chce sprzedać Brora 30 Smile Ale to juz inna bajkaSmile
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#14
Oj kolego, gdybyś wiedział ile ja tego wyrzuciełem... szkoda. Ale z mojej strony możesz liczyć na wszelkie opakowania , tuby itp.
Odpowiedz
#15
@ Hazelburn - Nie chcę wiedzieć,bo serce by nie wytrzymało Smile Dziękuję za chęć pomocySmile
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#16
KrissToof napisał(a):@ Hazelburn - Nie chcę wiedzieć,bo serce by nie wytrzymało Smile Dziękuję za chęć pomocySmile

Obawiam się że teraz będziesz musiał jeszcze jeden pokój wygospodarować :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#17
Hehe Smile Właśnie przeglądam olx w poszukiwaniu jakiś fajnych półek,szafek i witryn Smile
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#18
Na dzień dzisiejszy mam: Glendronach 18yo Marsala, Benriach 18yo Albariza i Kavalan Solist Sherry.
Odpowiedz
#19
@ Hazelburn - Marsala pięknie wyglądałby obok mojego Allardice Smile Reszta też cudeńka Smile
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#20
Jak uzbieram więcej to wyślę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości