Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-ty (2013) maja World Whisky Day
#31
No dobra, ja cos napisze wiecej.

WAWP. Wiadomo, byłem tam już któryś raz i nie raz już powtarzałem, że atmosfera tam mi pasuje, więc i tym razem powiem to samo. Wiadomo, że osobiście jak się jest, to co innego niż degustacja, ale tak samo miło, można pogadać i jest luźno. Było trochę osób, oczywiście można było wymienić się poglądami i sobie fajnie pogadać z ludźmi przybyłymi. Co do wyboru, to wiadomo, tego typu degustacje raczej skierowane są dla osób bardzo początkujących, bo nie oszukujmy się, ale jakiś wyszukanych wersji nikt nie da, więc zazwyczaj jest duża gama podstawek, które prawie każdy pił i 1 czy 2 pozycje, które już nie są standardowe. No ale WAWP oczywiście są jeszcze butelki otwarte, te które są tam codziennie, więc dodatkowo dobrych ponad 20 pozycji było i to oczywiście jest duuuuży plus. Whisky degustacyjne to głównie Glenlivet i Glenmorangie. Ja jestem bardzo zadowolony, jak zwykle zresztą po wizycie tam. Powoli ubolewam, że wachlarz standardowych, łatwo dostępnych whisky jest przeze mnie już znany Smile

Singlemalt.pl - Skierowanie jeszcze bardziej do osób nowych. Koszt 35 zł - prezentem była szklanka Glencairn z napisem World Whisky Day. Ta degustacja była nie luźna, bo była osoba odpowiedzialna za "przemowę". Standard o maltach czyli, wszystko po trochu, z czego, jak, noty prawne itd. Nowych wiadomości zero, no bo wiadomo, że każdy, kto chociaż cokolwiek wie o whisky, to raczej takie wiadomości ma. Były 4 whisky, Aberlour 10, Auchentoshan 12, Laphroig 10, no i to co mnie interesowało to Bowmore Laimrig. Degustacje były 3, na 19 godzinę, na 20 i na 21. Laimrig był tylko o 21, na poprzednich były inne Bowmore'y, więc w sumie dobrze trafiłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości