Ankieta: Ile chciałbyś/chciałabyś pzeznaczyć na 2 spotkanie forumowe?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1. 200-300 zł - butelka
21.62%
8 21.62%
2. 301-400 zł - butelka
13.51%
5 13.51%
3. 401-500 zł - butelka
2.70%
1 2.70%
4. 501+ zł - butelka
8.11%
3 8.11%
5. 300-450 zł - butelka + impreza
8.11%
3 8.11%
6. 451-600 zł - butelka + impreza
29.73%
11 29.73%
7. 601-750 zł- butelka + impreza
5.41%
2 5.41%
8. 751+ zł- butelka + impreza
10.81%
4 10.81%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ankieta] 2 spotkanie forumowe
#11
Widzę, że nawet nie muszę nic pisać. Rzeczą, która najbardziej mi przeszkadzała w pierwszym spotkaniu było zbyt szybkie polewanie kolejnych pozycji. Rozumiem, że byliśmy ograniczeni czasowo, ale nie można było w poszczególnych whisky się zagłębić i pokontemplować ich uroków. A przy niektórych miało się na to ochotę. Wink
Tak więc w przypadku spotkania jednodniowego, również jestem za składaniem się na jedną butelkę we dwie osoby (zachowując składkę w wysokości 300zł). Za 150 euro można już wyrwać naprawdę porządne pozycje i w takim przypadku średnich ocen spodziewam się na poziomie 5-6, zamiast 3-4. Smile

Zakładając, że kolejne spotkanie będzie na jesieni, a do tego czasu przybędzie trochę nowych, nieobecni się stawią... może uda się dobić do 36-38 osób. Wówczas, mając około 20 butelek, można pokusić się o spotkanie dwudniowe. Z tym, że przy takiej ilości użytkowników, byłaby ściśle ograniczona ilość 20ml każdej pozycji na osobę; bez wymiany sampli po imprezie. Za to z możliwością spokojnej oceny na spotkaniu.

W przypadku podobnej ilości forumowiczów i spotkania jednodniowego, można by się składać w 3 osoby, a więc byłoby 12-13 maltów. Wtedy można by z dużą dozą prawdopodobieństwa liczyć na jakieś whisky 8+/10.
Odpowiedz
#12
Nie zapominajcie, ze spotkania forumowe maja tez na celu rozmowy, poznawanie sie, integracje etc. Dlatego tez myslimy glownie nad spotkaniem "dwudniowym" ale degustowac bedziemy jednego dnia. Czyli wstepnie plan bylby taki:
sobota do 12:00 przyjazd,
zalozmy o 13:00-14:00 obiad
o 15:00 rozpoczecie degustacji -> do woli
niedziela rano sniadanie i po sniadaniu wyjazd z miejsca "hotelowego"

Czas poza degustacja na wspolna kawe, etc.
Odpowiedz
#13
Sendilkelm napisał(a):Nie zapominajcie, ze spotkania forumowe maja tez na celu rozmowy, poznawanie sie, integracje etc. Dlatego tez myslimy glownie nad spotkaniem "dwudniowym" ...

o tym własnie pisałem. Na pierwszym spotkaniu brakowało czasu by pogadać. Na następnym fajnie by właśnie było najpierw podegustować a potem ze szklaneczką już na luzie posiedzieć w jakimś miłym miejscu i pogadać do rana.
Odpowiedz
#14
I spotkanie można by połączyć z fotografowaniem whisky Smile W plenrze, jeśłi wybierzemy fajne miejsce. Jest dużo pomysłów w naszych głowach i mam nadzieję, że większość będzie przez was akceptowana Smile
Odpowiedz
#15
No to pięknie to jeszcze aparat trzeba kupić :-D zapowiada się super.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#16
Doskonały pomysł z tym fotografowaniem whisky Smile Piszę się!
Odpowiedz
#17
cubus napisał(a):Doskonały pomysł z tym fotografowaniem whisky Smile Piszę się!

To pomysł Daniela, ja go zapoyżyczyłem - skoro mamy zrobić weekend Smile Tak czy siak, to dopiero za rok, najpierw na 100% będzie whiskyFoto z WhiskyMyWife
Odpowiedz
#18
Sendilkelm napisał(a):
cubus napisał(a):Doskonały pomysł z tym fotografowaniem whisky Smile Piszę się!

To pomysł Daniela, ja go zapoyżyczyłem - skoro mamy zrobić weekend Smile Tak czy siak, to dopiero za rok, najpierw na 100% będzie whiskyFoto z WhiskyMyWife

na wszystkie whiskyfoto się piszę Smile
Odpowiedz
#19
morgan82 napisał(a):No to pięknie to jeszcze aparat trzeba kupić :-D zapowiada się super.

Wymontujesz z fotoradaru Wink
Fajny pomysł z tym fotografowaniem. Jest tu parę osób z pojęciem, ja mogę robić za statyw Big Grin
Odpowiedz
#20
snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a):No to pięknie to jeszcze aparat trzeba kupić :-D zapowiada się super.

Wymontujesz z fotoradaru Wink
Fajny pomysł z tym fotografowaniem. Jest tu parę osób z pojęciem, ja mogę robić za statyw Big Grin

no to macie juz dwa statywy :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości