Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macallan
#31
ron napisał(a):Nowe perfumy od macallana:

http://www.scotchmaltwhisky.co.uk/macal ... series.htm

Eeeee....jak widać po taniości jadą :lol:
Odpowiedz
#32
Cytat:perfumy
Dlaczego oni w taką stronę idą..
Odpowiedz
#33
K@mil napisał(a):
Cytat:perfumy
Dlaczego oni w taką stronę idą..


Bo takie karafkowe buteleczki ładniej wyglądają w barkach nowobogackiej wschodniej burżuazji.
Odpowiedz
#34
No tak, bogaty azjata kupi każdy sik w ładnej flaszce.
Jeśli chodzi o whisky i butelki, to po stokroć bardziej przemawiają do mnie te stare i jak najbardziej klasyczne 'brzydale' Big Grin
Odpowiedz
#35
Mi się podobają takie butelki, ale albo ceny powinny być normalne, albo faktycznie zawartość powinna trzymać poziom. Faktem jest, że jak flaszka ładna to kusi.
Sam mam u siebie butelkę 12yo Antiquary, bo strasznie mi się podoba...
Odpowiedz
#36
ron napisał(a):Mi się podobają takie butelki, ale albo ceny powinny być normalne, albo faktycznie zawartość powinna trzymać poziom. Faktem jest, że jak flaszka ładna to kusi.
Sam mam u siebie butelkę 12yo Antiquary, bo strasznie mi się podoba...

Swoją drogą, to nie jest wcale taki zły blend...
Odpowiedz
#37
ron napisał(a):Mi się podobają takie butelki, ale albo ceny powinny być normalne, albo faktycznie zawartość powinna trzymać poziom. Faktem jest, że jak flaszka ładna to kusi.
Sam mam u siebie butelkę 12yo Antiquary, bo strasznie mi się podoba...


I o to głównie chodzi, żeby skusić. Z drugiej strony te macallany to nie aż taka tragedia. Tylko ceny mają dopasowane do grona odbiorców. Marketing działa!
Odpowiedz
#38
Flakony z serii Mortlacha Smile super i cena podobna Smile najtanszego Mortlach w flakoniku próbowałiśmy i wow nie było. Teraz czas na Macallana ? Oczywiście najtanszego . Ale buteleczki fajne , przyciągają oko.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#39
Tajwańczycy i Wietnamczycy nie narzekają , jak ściągają to od razu dla całej wioski kartonami jak zawsze Wink
Odpowiedz
#40
malthead napisał(a):Z drugiej strony te macallany to nie aż taka tragedia.

Ja jestem innego zdania - to tragedia Smile. Piłem te najwyżej "plasowane" - rubi-śrubi czy jakmu tam - i zdecydowanie stara 12stka po sherry jest lepsza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości