Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
konio23 napisał(a):Piędziesięcioletni farfocel zakąszany kiszonym ogórem to mogą być nie zapomniane chwile Big Grin
Markusie , co Ty na to ?


Mam deja vu ... :twisted: i nie za bardzo wiem co o tym myśleć Big Grin
Odpowiedz
Z tym farfoclem to ja żartowałem.Jest ryzyko że zepsuje smak ogórka.Podobno idealnie się komponuje Port Ellen z beczki po burbonie ale skąd tu wziąć port ellena ja wszystkie Krakusy wykupili :mrgreen:
Odpowiedz
konio23 napisał(a):Z tym farfoclem to ja żartowałem.Jest ryzyko że zepsuje smak ogórka.Podobno idealnie się komponuje Port Ellen z beczki po burbonie ale skąd tu wziąć port ellena ja wszystkie Krakusy wykupili :mrgreen:


oj tam, zaraz, że wszystkie...
Odpowiedz
Dzieki bardzo Danielu, trzymam Cię za słowo z tym kieliszkiem, przynajmniej nie będę musiał jechać komunikacją miejską przez pół miasta z kieliszkiem u szyi.
Bilety kupione, nie ma odwrotu, trzeba szykować sakwy. Big Grin
Odpowiedz
Bardzo się cieszę z obecności https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7222882819
,bo chyba nie było tej destylarni w tamtym roku, czy mi ona umkneła?
Odpowiedz
Mam prośbę do forumowiczów z Warszawy. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś fajny nocleg za w miarę przystępną cenę gdzieś w pobliżu festiwalu?
Odpowiedz
ja w zeszłym roku spałem w Gromada Airport i był 10 minut spacerkiem od festiwalu, wtedy nocleg 110 zł za pokój :-)
Odpowiedz
w Hotel Poleczki pokoj 1osobowy - 170zl ze sniadaniem i parkingiem, 2osoby - 200zl ze sniadaniem i parkingiem.
Odpowiedz
Dzięki za pomoc ale zamówiłem już nocleg w Airport Hotel Okęcie. Za dwie osoby 249zł wraz z śniadaniem. A na festiwal można spacerkiem w parę minut Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości