Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Independent Bottlers który dobry?
#31
Sendilkelm napisał(a):Kupiłem dubeltówkę na allegro właśnie w tym celu

Big Grin
Odpowiedz
#32
Tamek Miler faktycznie czasami nudzi, ale tu przeciez w ladny sposob napisal, ze sporo juz wypil, a przed nim jeszcze kilka butelek do degustacji powyzej 90 punktow. zrobil to zreszta w swoim personalnym (nie formowym) profilu.
gdzie tu pierdzielenie?

tu jest/bedzie troche wiecej fotek z tej imprezy: https://www.facebook.com/bowpl
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#33
Morgan chyba zle zrozumial wpis
Odpowiedz
#34
Jeżeli to dotyczy tylko jednej degustacji ( tej ostatniej )to co innego. A jezeli nie to juz inna sprawa.
Ps. Tomek jak wypadła ta Strathisla i Mortlach ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#35
Morgan, na pewno dotyczył, bo siedziałem zaraz obok.
Ogólnie ledwo żyje. Trzy dni picia to już nie na moje siły i zresztą wszystkim dały się we znaki. Wyszło około 45 butelek whisky i dużo litrów piwa, bo okazało się, że w Pałacyku robią swoje browary. Także jak ktoś myślał żeby jechać, a się nie zdecydował, to może żałować. Za 140 EUR (piątek, sobota) było dostępnych ponad 30 różnych butelek, nie sądzę żeby się to powtórzyło.
Jeśli chodzi o samą whisky to myślę, że się trochę zbyt mocno "napaliliśmy" na tą czwartkową degustację i oceny były takie sobie. Pewnie w innych okolicznościach byłoby 1-2 punkty do góry. Strathisla, jak dla mnie najlepsza sherrówka czwartku (i chyba średnia ocen też z sherrówek najwyższa). Mortlach jak to ktoś powiedział "pachnie popsutą baraniną". Ogólnie wpadki żadnej nie było.
Na sobotniej degustacji dla mnie wygrały Springbank'69 i PE'82 po sherry.
Jak chcecie mogę wrzucić oceny, ale nie wiem czy wypada, bo to w końcu spotkanie innego forum i kto będzie ciekawy to tam zerknie.
Odpowiedz
#36
Zerknąłem. Ocen i spisu whisky nie ma. Także wrzuć, jeśli łaska Wink
Odpowiedz
#37
Bo to ja robię Smile, a siły mnie opuściły Smile
Odpowiedz
#38
czy The Bottlers nadal są aktywni?????
Odpowiedz
#39
Cytat:czy The Bottlers nadal są aktywni?????

A czemu by nie mieli być aktywni, oni po prostu butelkują rzadko i tylko wtedy jak jest coś naprawdę ciekawego, po prostu ich na to stać.
Więcej na ten temat mógłby ci napisać Hazelburn Wink
Odpowiedz
#40
a niech napiszę chętnie poczytam :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości