Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 zdrowotnych właściwości whisky
#11
W dodatkowej ofercie aromatyczne ardbegowe sauny z ławkami zrobionymi z beczkowych klepek, nacieranie się starą Port Ellen i ogród zimowy stylizowany na magazyn z beczkami napełnionymi Glenfarclasem w latach 60.
Odpowiedz
#12
Tak Was czytam, to to niezły pomysł na biznes jest takie uzdrowisko Big Grin

Tylko skąd ja wezmę takie Farclasy %)
Odpowiedz
#13
Rewelacyjny biznes by wyszedł Smile znaleźliśmy nisze bo ile znacie WhiskySPA? Big Grin
Odpowiedz
#14
O zdrowie trzeba dbać już od dziś nie ma na co czekać Smile
Odpowiedz
#15
sikor napisał(a):O zdrowie trzeba dbać już od dziś nie ma na co czekać Smile

No ba! My już od dawna żyjemy najzdrowiej jak się da Big Grin A przecież mówią, że na zdrowiu nie ma oszczędzać Big Grin Big Grin

....


Neptune napisał(a):W dodatkowej ofercie aromatyczne ardbegowe sauny z ławkami zrobionymi z beczkowych klepek, nacieranie się starą Port Ellen i ogród zimowy stylizowany na magazyn z beczkami napełnionymi Glenfarclasem w latach 60.

Pomysły wystrojowe już są (jakieś architektoniczne zaplecze wyczuwam tu u kolegi) Smile


....


No i w sumie, pomysły nastrojowe już też:

snoop napisał(a):...bicze i depilację rozgrzanym Grantsem :lol:

W tym miejscu nie będę pisał co u kolegi wyczuwam :twisted: ale proszę cię, żebyś mi wytłumaczył JAK NA BOGA FUNKCJONUJE DEPILACJA ROZGRZANYM GRANTSEM ??!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#16
malthead napisał(a):
sikor napisał(a):O zdrowie trzeba dbać już od dziś nie ma na co czekać Smile

No ba! My już od dawna żyjemy najzdrowiej jak się da Big Grin A przecież mówią, że na zdrowiu nie ma oszczędzać Big Grin Big Grin

....


Neptune napisał(a):W dodatkowej ofercie aromatyczne ardbegowe sauny z ławkami zrobionymi z beczkowych klepek, nacieranie się starą Port Ellen i ogród zimowy stylizowany na magazyn z beczkami napełnionymi Glenfarclasem w latach 60.

Pomysły wystrojowe już są (jakieś architektoniczne zaplecze wyczuwam tu u kolegi) Smile


....


No i w sumie, pomysły nastrojowe już też:

snoop napisał(a):...bicze i depilację rozgrzanym Grantsem :lol:

W tym miejscu nie będę pisał co u kolegi wyczuwam :twisted: ale proszę cię, żebyś mi wytłumaczył JAK NA BOGA FUNKCJONUJE DEPILACJA ROZGRZANYM GRANTSEM ??!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja nie wiem czy ktokolwiek chciałby sie dowiedzieć jak to działa :mrgreen:
Odpowiedz
#17
malthead napisał(a):
Neptune napisał(a):W dodatkowej ofercie aromatyczne ardbegowe sauny z ławkami zrobionymi z beczkowych klepek, nacieranie się starą Port Ellen i ogród zimowy stylizowany na magazyn z beczkami napełnionymi Glenfarclasem w latach 60.

Pomysły wystrojowe już są (jakieś architektoniczne zaplecze wyczuwam tu u kolegi) Smile

Dobrze wyczuwasz. Wink
Odpowiedz
#18
Najbliższe zajęcia odmładzające w klinice zdrowia odbędą się 10.04.2015 Smile Smile
Odpowiedz
#19
Bartek napisał(a):Najbliższe zajęcia odmładzające w klinice zdrowia odbędą się 10.04.2015 Smile Smile
Po nich to będziecie nieśmiertelni chyba.
Odpowiedz
#20
Tomek B napisał(a):
Bartek napisał(a):Najbliższe zajęcia odmładzające w klinice zdrowia odbędą się 10.04.2015 Smile Smile
Po nich to będziecie nieśmiertelni chyba.


Big Grin Big Grin

a więc dziesięć zdrowotnych właściwości whisky najwyraźniej prowadzących do nieśmiertelności. Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości