Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kielszek Smak Whisky
#11
Admin, to dopisz mi jeszcze jedną sztukę. Odbiór oczywiście na spotkaniu w kwietniu.
Odpowiedz
#12
Kurcze, nie spoedziewałem się aż takiego odzewu. Rozeszło się Sad albo raczej Smile
Postaram się jak najszybciej domówić coś, żeby było na stanie w razie czego i żeby było w czym pić 10.04 Smile
Odpowiedz
#13
40 PLN na twoje konto, tak?
Odpowiedz
#14
Tak, tylko nie wiem czy masz dobre, bo czasami posluigiwalem sie innym, a chcialbym ujednolicic wplaty i koszty za whisky na jedno, takze przesle jeszcze na PW
Odpowiedz
#15
ok.
Odpowiedz
#16
Sendilkelm napisał(a):Tak, tylko nie wiem czy masz dobre, bo czasami posluigiwalem sie innym, a chcialbym ujednolicic wplaty i koszty za whisky na jedno, takze przesle jeszcze na PW

Kurcze a ja już wysłałem. mam nadzieję, że na dobre. Kasa poszła na to z końcówką 0001.
Odpowiedz
#17
To dobre Smile

Nic sie by nie stalo jakby poszlo na to drugie, bo caly czas istnieje Smile
Odpowiedz
#18
cubus napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Tak, tylko nie wiem czy masz dobre, bo czasami posluigiwalem sie innym, a chcialbym ujednolicic wplaty i koszty za whisky na jedno, takze przesle jeszcze na PW

Kurcze a ja już wysłałem. mam nadzieję, że na dobre. Kasa poszła na to z końcówką 0001.
To konto małżonki :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#19
Sendilkelm napisał(a):Tak, tylko nie wiem czy masz dobre, bo czasami posluigiwalem sie innym, a chcialbym ujednolicic wplaty i koszty za whisky na jedno, takze przesle jeszcze na PW
Eh... ja się pospieszyłem i wysłałem na to w banku BH zaczynające się na 88...
Odpowiedz
#20
ok Smile dobrze, że do spotkania coraz bliżej bo już bym się chętnie napił z forumowego szkła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości