Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
#11
menran napisał(a):
snoop napisał(a):Damy radę Wink Ja czekam na szczegóły i zaczynam działać
Spotkanie na pewno będzie ale musimy wiedzieć ile osób przyjdzie i zarezerwować lokal .

Jak narazie zainteresowanie jest dziwnie małe :? Panowie i Panie co z Wami?
Ja jestem bardzo chętny, ale nie wiem czy uda mi się poodkręcać pewne rzeczy. Na pewno do końca lutego dam odpowiedź na 100%
Odpowiedz
#12
snoop napisał(a):
menran napisał(a):
snoop napisał(a):Damy radę Wink Ja czekam na szczegóły i zaczynam działać
Spotkanie na pewno będzie ale musimy wiedzieć ile osób przyjdzie i zarezerwować lokal .

Jak narazie zainteresowanie jest dziwnie małe :? Panowie i Panie co z Wami?
Ja jestem bardzo chętny, ale nie wiem czy uda mi się poodkręcać pewne rzeczy. Na pewno do końca lutego dam odpowiedź na 100%
Faktycznie male , ale nie postawi imprezy pod znakiem zapytania.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#13
Bartek napisał(a):Brakuje mi deklaracji jeszcze kilku osób, które mieszkają na miejscu. Rozumiem, że to przeoczenie? Smile Smile

Oczywiście. Wink O ile nic mi nie wypadnie, to będę.
Pytanie też, co to są owe "nie rarytasy"? Może napiszcie po prostu, w jakim pułapie cenowym proponujecie te butelki, a każdy już sobie coś wynajdzie.
I co z nimi potem? Część wypijemy a reszta na sample?
Odpowiedz
#14
Każdy sprawdza w kalendarzu wolne terminy. Ja juz sprawdzilem i widzę że dalej jestem bezrobotny :-D wiec jak mi nic nie wypadnie to melduje się. ;-)
Ps. Trzeba ustalic jakies widelki cenowe na butelki a resza co zostanie to jak to bywa wlasciciel decyduje.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#15
I tym razem wypadałoby wziąć pokoje w tym samym hotelu, żeby nie pić w samotności :lol:
Odpowiedz
#16
życie łatwe nie jest. chęci są bardzo duże. muszę jednak poczekać z ostateczną deklaracją. W przybliżeniu jakie miejsce i godziny?
pozdrawiam
Odpowiedz
#17
Pewnie wracają z pracy albo kalkulują wolny czas w ten dzień. Ja powiem że akurat dość chętnie się pojawię, na ten moment mówię że mam jakieś 60% szans na to ze termin mi pasuje, potwierdzę pewnie do końca stycznia (zależnie od planów wielkanocnych). Aczkolwiek przyniesienie własnej butelki na pierwsze takie spotkanie... czuję tremę, nie powiem Big Grin Od tego będzie zależeć opinia całej społeczności!
Odpowiedz
#18
Szpachla napisał(a):. Aczkolwiek przyniesienie własnej butelki na pierwsze takie spotkanie... czuję tremę, nie powiem Big Grin Od tego będzie zależeć opinia całej społeczności!

Trzeba ustalić limit i będzie cacy bo jeszcze ktoś wyskoczy z PE albo Brorą i bedzie klops Smile
ps. czy ktoś myslał cos o limicie ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#19
Szpachla napisał(a):Pewnie wracają z pracy albo kalkulują wolny czas w ten dzień. Ja powiem że akurat dość chętnie się pojawię, na ten moment mówię że mam jakieś 60% szans na to ze termin mi pasuje, potwierdzę pewnie do końca stycznia (zależnie od planów wielkanocnych). Aczkolwiek przyniesienie własnej butelki na pierwsze takie spotkanie... czuję tremę, nie powiem Big Grin Od tego będzie zależeć opinia całej społeczności!
Zawsze mozesz przyniesc dwie :mrgreen:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#20
menran napisał(a):Zawsze mozesz przyniesc dwie :mrgreen:

Druga szansa? Nie dziękuję, jak dać ciała to raz, a porządnie, bez "dupochornów" Big Grin Na tym polega cała zabawa! Co nie zmienia faktu, tak jak koledzy wyżej się wypowiedzieli, widełki cenowe byłyby bardzo miło widziane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości