Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to jest normalne ?
#31
Forum i strona powstały jednocześnie, w zasadzie to forum jest główne, a strona jest do forum.

Dlaczego powstało forum?
1. Ja jestem informatykiem, dużo przebywam w necie, dużo siedze na innych forach (wiem, że jest to dobre źródło komunikacji i grup społecznych)
2. Jak zacząłem się interesować whisky i szukałem dobrych miejsc w necie gdzie można poznać ludzi, to się okazało, że nie ma czegoś takiego, a raczej jest - nie będziemy tu wstawiać cenzury - było wtedy BOW, ale
3. Zarejestrowałem się tam, poczytałem ostatnie temat i przez prawie 2 tyg. nie było nowego posta, więc uznałem forum za zmarłe. Przestałem zaglądać i postanowiłem, że stworzę własne i może się rozkręci
4. Wtedy jeszcze nie założyłem forum, a na BOW co jakiś czas pojawiły się posty, więc nadzieja wróciła
5. Nadzieja na aktywność wróciła tam, ale nadal mijały tygodnie, a postów przybywało mało, więc mój projekt nie został porzuczony, a podjąłem się realizacji
6. Przy okazji stw. że skoro jest to forum o whisky, to zostaną także stworzone działy o whiskey, fakt mało tam postów, mało ludzi się udziela, a jak ktoś się interesuja to i tak kończy się na SM, jednak temat whisky jest szeroki, nie jest to tylko SM, a nawet jeśli skupiamy się na SM głónie szkockich, to warto mieć pojęcie z czego robi się bourbon, jaka jest historia whisky, czemu się to wydzieliło, więc nie blokujemy tu tego typu rzeczy - pomijając to, że 99% aktywności jest o SM szkockcih.

... i tak do tej pory jakoś się udało rozwijnąć Smile
Odpowiedz
#32
Właśnie przez zadane pytanie kolegi sam zacząłem się zastanawiać jak to było z powstaniem tego forum. Ale właśnie sobie poczytałem Twój post Rafał i już wszystko wiem Smile
ps. a jak widać idzie dobrze :

Najwięcej użytkowników online (104) było Pt sty 09, 2015 3:56 pm , to już bardzo ładanie. Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości