Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA 2014
#1
Jakieś komentarze? Jak odbieracie te nagrody w ogóle i jak w tym roku?
http://www.maltmaniacs.net/awards/
Odpowiedz
#2
Piłem dwa Kavalany Solist po sherry (nie te nagrodzone) i to całkiem dobra whisky. Ale żeby whisky roku, to raczej nie.
Odpowiedz
#3
Tomek napisał(a):Piłem dwa Kavalany Solist po sherry (nie te nagrodzone) i to całkiem dobra whisky. Ale żeby whisky roku, to raczej nie.

Tomku, może być whisky roku jeśli ktoś pił tylko 2 Kavalany w ciągu całego roku Tongue
Odpowiedz
#4
Sendilkelm napisał(a):
Tomek napisał(a):Piłem dwa Kavalany Solist po sherry (nie te nagrodzone) i to całkiem dobra whisky. Ale żeby whisky roku, to raczej nie.

Tomku, może być whisky roku jeśli ktoś pił tylko 2 Kavalany w ciągu całego roku Tongue

Gdyby to była Tajwańska whisky roku, to mógłbym się zgodzić Smile
Odpowiedz
#5
Już prędzej dam nagrodę whisky roku Kavalanowi niż sherrowej porażce od Yamazaki z 2013. Solisty od Kavalana smakują i pachną jak szkockie sherrówki 20+ i jestem przekonany, że w blind tastingu każdy z nas dałby im sporo punktów. Owszem zniechęca trochę cena, ale taka jest polityka firmy i my w Europie musimy bulić sporo - to chyba jedyny minus bo do produktu samego w sobie przyczepić się nie można. No chyba, że ktoś z góry jest uprzedzony do new world whisky i twierdzi, że robią to tylko dla kasy. Nie piłem wszystkich nagrodzonych pozycji, ale te które znalazły się wysoko oceniam podobnie i nikt mi za to nie płaci Smile
Odpowiedz
#6
Trzeba by mieć możliwość sprawdzić co znaczą wszystkie te kategorie: Supreme Champion, Ultra Premium, Best sherried, Best Peated itd - konkretnie: z jakimi innymi dana whisky musiała się "mierzyć" i pod jakimi względami? Przedziały cenowe, tymbardziej o rozbieżności np 51-150 Eur, to, moim zdaiem, zbyt mało informacji.
Odpowiedz
#7
Tomek napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):
Tomek napisał(a):Piłem dwa Kavalany Solist po sherry (nie te nagrodzone) i to całkiem dobra whisky. Ale żeby whisky roku, to raczej nie.

Tomku, może być whisky roku jeśli ktoś pił tylko 2 Kavalany w ciągu całego roku Tongue

Gdyby to była Tajwańska whisky roku, to mógłbym się zgodzić Smile

Tomku, chyba nie zrozumiałeś. Whisky roku jest oceniana na podstawie wszystkich spróbowanych. Chodziło o to, że jeśli ktoś spróbowałby tylko Kavalana, to dla niego byłaby to whisky roku, nie wiem z czym tu się nie zgadzać, bo to prawie oczywistość.
Odpowiedz
#8
Zrozumiałem co pisałeś, tylko dodałem jeszcze coś od siebie Wink
Odpowiedz
#9
Ok, teraz rozumiem i ja Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości