Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#31
snoop napisał(a):Klikamy mili Państwo, klikamy ile wlezie Wink

wystarczy raz dziennie, google i tak chyba liczy po 1-2 z jednego ip, jakies te swoje zasady ma Smile
Odpowiedz
#32
Sendilkelm napisał(a):
snoop napisał(a):Klikamy mili Państwo, klikamy ile wlezie Wink

wystarczy raz dziennie, google i tak chyba liczy po 1-2 z jednego ip, jakies te swoje zasady ma Smile

Hehe a ja pół piątku reklamy ogladałem :lol:
Odpowiedz
#33
snoop napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):
snoop napisał(a):Klikamy mili Państwo, klikamy ile wlezie Wink

wystarczy raz dziennie, google i tak chyba liczy po 1-2 z jednego ip, jakies te swoje zasady ma Smile

Hehe a ja pół piątku reklamy ogladałem :lol:

Haha, jesli kliknales wiecej niz 10 razy, to mozliwe, ze zalapalo Tongue
Odpowiedz
#34
10 razy to ja w piątek kliknąłem każdą hehe. A wyświetlało mi się pewnie z 5 różnych Smile
Odpowiedz
#35
snoop napisał(a):10 razy to ja w piątek kliknąłem każdą hehe. A wyświetlało mi się pewnie z 5 różnych Smile

W piątek bło w s umie 40 kliknięć, więc raczej nie wszystko Ci zliczylo. Piatek byl najlepszy tak czy siak Smile
Odpowiedz
#36
W piątek to pewnie wszyscy klikali dlatego dobry wynik. Jakby nie było co jakiś czas trzeba coś kliknąć, Bugatti na wodę też nie jeździ Wink
Odpowiedz
#37
Szkoda, że tak mało osób się wypowiedziało na temat reklamy :/ Na razie jeden glos na nie
Odpowiedz
#38
Sendilkelm napisał(a):Szkoda, że tak mało osób się wypowiedziało na temat reklamy :/ Na razie jeden glos na nie

Kto jest na nie ? :evil:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#39
zbanować tego na "nie" Smile
zdjęte z adblocka i klikam od czasu do czasu. Kieliszek przygarnę nawet z dopłatą Smile
Odpowiedz
#40
Co za złośliwość losu Big Grin Wyświetla mi się reklama mojego zaje.....go dewelopera, który niedawno strzelił bankruta Big Grin No ale kliknąłem, niech chociaż w ten sposób mnie/nas wspomogą :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości