Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#11
Sendilkelm napisał(a):Dobra to ujmę to inaczej Smile

Klikając zbieramy na butle Tongue haha

Na taki szczytny cel chyba wyłączę adblocka Wink
Odpowiedz
#12
cubus napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Dobra to ujmę to inaczej Smile

Klikając zbieramy na butle Tongue haha

Na taki szczytny cel chyba wyłączę adblocka Wink

O to, to , to Smile
Odpowiedz
#13
Ogłólnie taka reklama nie przeszkadza ani nie utrudnia przeglądania forum bo jest umieszczona w dobrym miejscu. Wielkość reklamy też jest wporządku.
Wszystkie reklamy które pokazują się nakładając na treść forum , wymagające klikanie aby pozbyć się reklamy żeby coś przeczytać to dziadostwo i strasznie mnie to wkur.... . Bo jak człowiek ma się nie denerwować jak chcę przegładac forum a tu ciągle to wyskakuje, problem z szybkim usunięciem bo reklama jest ruchoma , przesuwa się trzeba odczekać i już wtedy w dupi.... mam czytanie i rezygnuję z przeglądania . Tak to wygląda z mojej strony Smile
Ale ta reklama jak pisałem wcześniej jest ok i też będę klikał jak będzie trzeba Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
morgan82 napisał(a):Ogłólnie taka reklama nie przeszkadza ani nie utrudnia przeglądania forum bo jest umieszczona w dobrym miejscu. Wielkość reklamy też jest wporządku.
Wszystkie reklamy które pokazują się nakładając na treść forum , wymagające klikanie aby pozbyć się reklamy żeby coś przeczytać to dziadostwo i strasznie mnie to wkur.... . Bo jak człowiek ma się nie denerwować jak chcę przegładac forum a tu ciągle to wyskakuje, problem z szybkim usunięciem bo reklama jest ruchoma , przesuwa się trzeba odczekać i już wtedy w dupi.... mam czytanie i rezygnuję z przeglądania . Tak to wygląda z mojej strony Smile
Ale ta reklama jak pisałem wcześniej jest ok i też będę klikał jak będzie trzeba Smile

Mnie też to denerwuje

Czekam na dalsze opinie
Odpowiedz
#15
Sendilkelm napisał(a):
morgan82 napisał(a):Ogłólnie taka reklama nie przeszkadza ani nie utrudnia przeglądania forum bo jest umieszczona w dobrym miejscu. Wielkość reklamy też jest wporządku.
Wszystkie reklamy które pokazują się nakładając na treść forum , wymagające klikanie aby pozbyć się reklamy żeby coś przeczytać to dziadostwo i strasznie mnie to wkur.... . Bo jak człowiek ma się nie denerwować jak chcę przegładac forum a tu ciągle to wyskakuje, problem z szybkim usunięciem bo reklama jest ruchoma , przesuwa się trzeba odczekać i już wtedy w dupi.... mam czytanie i rezygnuję z przeglądania . Tak to wygląda z mojej strony Smile
Ale ta reklama jak pisałem wcześniej jest ok i też będę klikał jak będzie trzeba Smile

Mnie też to denerwuje

Czekam na dalsze opinie

jestem tego samego zdania. dopóki jest to forma nieinwazyjna i nie wymuszajaca na mnie czynności a jedynie starajaca se zwrócić moją uwagę to wszystko jest ok. Czyli ta którą umieściłeś jest ok.
Odpowiedz
#16
Pomysł do wycofania :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Potwierdzam, reklama sprawia zero problemu więc jest git (też wyłączyłem adblocka) Tylko że, jak liczy się na kliknięcia, a nie same wyświetlenia, to nie wiem czy zwrot z tego poniekąd nie aż tak często uczęszczanego forum będzie warty świeczki Sad. LUżytkownikom pewnie po X czasu znudzi się klikanie reklam z murzynami czy z laserowymi samochodami i skończy się na tym że to będzie sobie wisiało całkowicie dla nikogo i bez celu i co najważniejsze, bez zysku Sad
Odpowiedz
#18
Rafał ma priv podsyła mi linki do wypasionych furek więc chyba gugyl już szykuje pierwszy przelew Wink
Odpowiedz
#19
Bartek napisał(a):Rafał ma priv podsyła mi linki do wypasionych furek więc chyba gugyl już szykuje pierwszy przelew Wink

Reklama dźwignią handlu Wink
Odpowiedz
#20
Cwaniaczek , kase pozbiera i Forum zamknie :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości