Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Notki] Surykatkowe notki
#21
W celu oficjalnego rozstrzygnięcia oryginalności powyższej buteleczki najlepiej skontaktować się bezpośrednio z destylarnią bądź jeżeli ma się chody ze znajomym , który tam pracuje. Najsłabsza jest kwestia większości pracowników , którzy nawet nie wiedzą że taka i taka butelka kiedykolwiek została wyprodukowana przez nich na przykład w latach '70ych ubiegłego wieku. Ja bardzo często spotykam się z taką reakcją ze strny ichnich zwykłych pracowników , wysłanników czy nawet brand-ambassadorów , jeżeli pokazuję niektóre miniatury. Wstyd i niekompetencja , ale zawsze warto spróbować! :roll: Wink
Odpowiedz
#22
Cytat:Bartoszek ten Batch 1 co brałem od Ciebie to rozumiem, że to ten oceniany na 1/10 ?

Tak to niestety snoopku wyszło.. bo kupione były na WA 2 butle.Jedna poszła do kolekcji Tomka, a druga na sample. Ja rozmawiałem z Tomkiem, czy nie kupić w sklepie w Niemczech dla pewności ( bo nie wiadomo czy wygramy aukcję) dodatkowej butli. Ale ona była znacznie drożej jak to bywa w sklepach, więc myślałem że nie ma co tak podnosić ceny sampla
I napisze jeszcze raz jak próbowałem pierwszy raz tego batcha to piłem go w sąsiedztwie sampla 9/10. I było średnio, ale myślałem, że może po tym włoskim miltonduffie wszystko może wydawać się kiepskie.
Dlatego pisałem na forum, żeby inne osoby napisały notki, ale nikt się nie odezwał.Tylko Tomek, ale jegoś notki jakoś przeoczyłem, dopiero jakiś czas temu Tomek podczas rozmowy telefonicznej mi powiedział że go próbowałem.

A jak chodzi o telefon do destylarnii, oni tym nie żyją specjalnie, niewiele się od nich raczej można dowiedzieć
Odpowiedz
#23
surykatka napisał(a):Tak to niestety snoopku wyszło..

Jest co jest, po to jest sampel, żeby się przekonać Wink
Odpowiedz
#24
Dyskusja taka ze dzis go spróbuję. A co tam będę czekał do świąt bo ciekawość mnie dobije. Ok dziś zobaczymy co to takiego. Co jak co ale napewno warto spróbować Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#25
No wlasnie, mozliwe, ze ja tez w takim razie dzisiaj Tongue haha
Odpowiedz
#26
Sytuacja wymaga żeby dziś to wyjaśnić. Ale to dopiero późnym wieczorem bo już znowu mam robotę . A mówią że na bezrobociu tyle czasu wolnego Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#27
Generalnie jak dla mnie trochę do du.. sprawa i nie specjalnie się z nią czuję Sad .. ale cóż poczekajmy na wasze notki :?:
Odpowiedz
#28
Laphroiag Quarter Cask 48,0% OB bottle code L224957B 4,5-5/10
http://www.whiskybase.com/whisky/20113/ ... arter-cask

zapach- morze, sól, mentol, torf zaznaczony wyraznie.. dym gdzieś z tyłu wycofany, po czasie pojawiają się coraz bardziej wyraziste świeże nuty
smak- sporo dymu, zrazu za nim torf, intensywne mrowienia na języku, dość jednorodna
finisz- długi, dymny, nieznacznie ziemisty, ściągający w końcówce, zmuszający ślinianki do pracy
uwagi: podniosę ocenę, bo mam tradycyjnie słabość do Islay, jak na OB naprawdę przyzwoita rzecz- jak dla mnie świetna łycha do picia na codzień tak na luzie i tyle w temacie Wink
Odpowiedz
#29
I jak to żyć a nie pić ? Człowiek czyta i już by w gardło coś wlać się chciało a tu jeszcze trzeba za kierowcę robić hehehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#30
W pełni się zgadzam , również uwielbiam QC w tej wersji ,do codziennego popijania genialny Lapek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości