Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyLegend 28.02.15 Sobota
#21
Rozen puścił mi wczoraj fotki, może Daniel wrzuci nam linka.. ciekawie wyszło degustowanie w ciemno, powiem szczerze iż nie spodziewałem się takiej kolejności na podium :roll:
Odpowiedz
#22
Pierwszych dwoch to sie spodziewalem. Zaskoczeniem jest trzecie - dlatego trzeba sie zmierzyc. Bylo tez troche do przewidzenia ze kastrowane beda w drugiej polowie.
Odpowiedz
#23
Właśnie Tomku o tym 3 miejscu myślałem :?
Odpowiedz
#24
Średnie oceny dla podium:
1. 8,3
2. 8,03
3. 7,38

Jak widać różnica pomiędzy 2 a 3 pozycją jest już większa, mimo wszystko marne to pocieszenie Wink
3 była dla mnie na 5
Odpowiedz
#25
Mariusz możesz wrzucić swoje oceny? Nie wiem kto był jeszcze na degustacji, a wiem jak Ty oceniasz Smile
Odpowiedz
#26
A może niech ktoś wrzuci też jakie szły butelki z tymi ocenami, bo dalej nie wiem co wygrało a co było na 2, 3 miejscu . Smile
Możecie kto był na degusacji czy musimy czekać na Daniela ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#27
Podium
1. Ardbeg 67
2. Glenfarclas 73
3. Kvalan Fino

Tomek pamiętaj, że Kavalany z solistów to single caski, a beczka beczce nie zawsze jest równa Wink Fino jest ok, ale osobiście wolę sherry solist. Ukrywam, że 3 miejsce dla niego to spore zaskoczenie również i dla mnie, zwłaszcza że wygrał z kilkoma wydawałoby się bardzo dobrymi pozycjami.
Odpowiedz
#28
Jasna sprawa. NIemniej ogólny profil powinien być taki sam. Trzeba zobaczyć jaki cask był tu a jaki jest u Daniela.
Odpowiedz
#29
Tomek napisał(a):Mariusz możesz wrzucić swoje oceny? Nie wiem kto był jeszcze na degustacji, a wiem jak Ty oceniasz Smile

http://www.whiskybase.com/profile/mariusz123

Oceny dla Glenfarclasa 1973, Ardbega i Karu mogą się jeszcze zmienić po ponownej degustacji na spokojnie w domu.

Kavalan z beczki S060814019
Odpowiedz
#30
No no, ciekawie z tą Fino wyszło. Jak już sypiecie przeciekami przed pełną relacją, może uchylicie rąbka tajemnicy jak poszło Tun 1401 przy takim zestawieniu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości