Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Butelka mojego życia
#21
Z całej mojej kolekcji zabrała bym jedną malutką buteleczkę , tę i tylko tę :

Macallan Coronation Bottling - Cecil Beaton

http://www.whiskybase.com/whisky/42311/ ... n-bottling

350ml płynnego , rubinowego złota :twisted:
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#22
a ja Lagavulina 16yo - bezkompromisowo, bez napuszania się, usiąść na piasku, patrzeć w otchłań morza i tuż przed głodową śmiercią pociągnąć Lagę z butli, która - nota bene - pewnie zakonserwuje mój zewłok lepiej niż jakaś tam formalina...
Odpowiedz
#23
Edd napisał(a):a ja Lagavulina 16yo - bezkompromisowo, bez napuszania się, usiąść na piasku, patrzeć w otchłań morza i tuż przed głodową śmiercią pociągnąć Lagę z butli, która - nota bene - pewnie zakonserwuje mój zewłok lepiej niż jakaś tam formalina...

Coś w tym jest :roll:
Odpowiedz
#24
A moze przy tym Lagu dostalbys takiego kopa ze bys jaka rybke zlapal i uchowal sie kilka dni wiecej :-D
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#25
Witam serdecznie. Ja bym wzięła na bezludną wyspę whiski, ale jaka to nie wiem- mówię szczerze, bo chyba wolałabym mieć za tę cenę większa ilość trunku dobrego.


Pozdrawiam wszystkich - wszystkiego najlepszego życzę ............spełnienia marzeń, ale nie na bezludnej wyspie
Odpowiedz
#26
ron napisał(a):Otwieram przewrotnie taki temat. Którą butelkę whisky z mojej kolekcji zabrałbym na bezludną wyspę wiedząc, że będzie to ostatnia jakiej spróbuje ? I dlaczego właśnie ta a nie inna ?

Hej Panowie pytanie było jasne i bardzo ciekawe , do tego daje możliwość innym wyszukania perełek , każdy z nas ma "ukochaną" butelkę ( bez względu z jakiej przyczyny ) może odpowiedzi staną się dla kogoś inspiracją i natchnieniem Big Grin

Żarty żartami a ja tu czekam na konkrety hahaha :lol:
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#27
Ben Nevis 21 Tongue
Odpowiedz
#28
to by oznaczało, że nie miałeś wcześniej okazji jej rozpieczętować. Szkoda by było.
Odpowiedz
#29
Sendilkelm napisał(a):Ben Nevis 21 Tongue
Tongue
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#30
Sendilkelm napisał(a):Ben Nevis 21 Tongue

Zdradzę Ci, że mało co a na bezludną wyspę zabrałbyś Porsche Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości