Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Butelka mojego życia
#41
Sprytne SEO ninja Smile może zaczniemy weryfikować z jakich agencji pochodzą te ninja? Chyba, że to freelancery, domowe chrząszcze pozycjonujące za garść srebrników? Smile
Odpowiedz
#42
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

Dam Ci więc radę: wypij...albo nie :evil:
Odpowiedz
#43
Ja bym używał zamiast perfum Big Grin
Odpowiedz
#44
K@mil napisał(a):Ja bym używał zamiast perfum Big Grin

A to Haig już Ci się skończył? Wink
Odpowiedz
#45
Haiga lałem zamiast domestosa Big Grin
Odpowiedz
#46
K@mil napisał(a):Haiga lałem zamiast domestosa Big Grin

No domestosa do gardła lać to w sumie nie do końca rozsądna. Masz rację, już lepiej tego Haiga Big Grin
Odpowiedz
#47
Ja bym zabrał butelkę Laphroaig 10 Years Old. Dlaczego? Bo na chwilę obecną jest to moja ulubiona whisky, a wychodzę z założenia, że skoro ma być to moja ostatnia butelka, to niech to będzie coś, co lubię.
Odpowiedz
#48
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile
Odpowiedz
#49
Nathan napisał(a):
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile


Musisz zatem regularnie śledzić dział "sample" Wink
Odpowiedz
#50
malthead napisał(a):
Nathan napisał(a):
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile


Musisz zatem regularnie śledzić dział "sample" Wink

Śledzę i wypatruję Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości