Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze whisky
#21
morgan82 napisał(a):
marcin s napisał(a):Każdy pije z czym lubi i co by to nie było a Mama akurat może wszystko :-)

Zgadza się : whisky pije się tak jak się lubi Smile ale czasami tego nie rozumiem ale co zrobić. Czasem i u mnie w domu coś daje do spróbowania domownikom i zanim się spostrzegę to już jakiś dobry dram zbesztany jest z colą . Confusedhock: chyba że robię małą degustację dla rodzinki to od razu mówię że degustujemy tak jak się degustuje a jedynym co mogą dodać to whisky jest woda. Robią smutne miny ale walczą Smile


Hehe, wyobrażam sobie jak przemawiasz dostojnyn głosem do tych smutnych min ... Smile
Odpowiedz
#22
malthead napisał(a):
morgan82 napisał(a):
marcin s napisał(a):Każdy pije z czym lubi i co by to nie było a Mama akurat może wszystko :-)

Zgadza się : whisky pije się tak jak się lubi Smile ale czasami tego nie rozumiem ale co zrobić. Czasem i u mnie w domu coś daje do spróbowania domownikom i zanim się spostrzegę to już jakiś dobry dram zbesztany jest z colą . Confusedhock: chyba że robię małą degustację dla rodzinki to od razu mówię że degustujemy tak jak się degustuje a jedynym co mogą dodać to whisky jest woda. Robią smutne miny ale walczą Smile


Hehe, wyobrażam sobie jak przemawiasz dostojnyn głosem do tych smutnych min ... Smile

Próbuję zachować powagę ale nie zawsze mi to wyjdzie Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#23
Jak słodkie - Balvenie DoubleWood 12, jak owocowe - Glenlivet 12.
Odpowiedz
#24
Ja piję whisky tak jak mam na to ochotę Smile Zależy od dnia. Jak potrzebuję się rozsmakować, to wiadomo, że nic do niej nie dolewam, ale powiem wam, że już nie raz próbowałam różnych urozmaiceń Smile I nie mówię tylko o coli czy sprite, tylko o wymyślnych drinkach z kilku składników.
Odpowiedz
#25
marcin s napisał(a):Nie chcę zakładać nowego tematu ale takie pytanie jakieś propozycję na pierwszą whisky SM dla kobiety aby nie zrazić coś delikatnego owocowego może coś z podstawek?


Z doświadczenia wiem, że nie ma czegoś takiego jak "damska whisky", zbyt wiele razy się naciąłem mówiąc o Balveniem czy Macallanie, że to powinno zasmakować paniom - bo kremowe, słodkawe itp. Równie często "damską whisky" czyli taką, która kobietom smakowała najbardziej okazywał się Laphroaig albo Ardbeg.

Instynkt podpowiada coś delikatnego, ale sam wiesz jak to jest z babami... Wink
Odpowiedz
#26
Maciejf napisał(a):
marcin s napisał(a):Nie chcę zakładać nowego tematu ale takie pytanie jakieś propozycję na pierwszą whisky SM dla kobiety aby nie zrazić coś delikatnego owocowego może coś z podstawek?


Z doświadczenia wiem, że nie ma czegoś takiego jak "damska whisky"


Może i nie ma damskiej whisky, ale drinki np. takie jak te [EDIT] pasują wielu kobietkom Smile
Odpowiedz
#27
Cytat:Z doświadczenia wiem, że nie ma czegoś takiego jak "damska whisky", zbyt wiele razy się naciąłem mówiąc o Balveniem czy Macallanie, że to powinno zasmakować paniom - bo kremowe, słodkawe itp. Równie często "damską whisky" czyli taką, która kobietom smakowała najbardziej okazywał się Laphroaig albo Ardbeg.

Instynkt podpowiada coś delikatnego, ale sam wiesz jak to jest z babami... Wink
i tu racja! Akurat moja żona to nie baba :!: Ale uwielbia Glenfarclasa Heritage oraz Aberlour a'bunadh! i niech ktoś powie, że CS to damskie whisky! Big Grin
Single Malt Whisky
Odpowiedz
#28
pił ktoś jakiegoś dobrego Singeltona :?: takiego np. na 7 pkt :?:
Odpowiedz
#29
tomaj676869 napisał(a):pił ktoś jakiegoś dobrego Singeltona :?: takiego np. na 7 pkt :?:
:lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#30
Tomek napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):pił ktoś jakiegoś dobrego Singeltona :?: takiego np. na 7 pkt :?:
:lol: :lol: :lol:


czy dziś jest 1 szy kwietnia czy tak dużo dziś wypiłem Confusedhock:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości