Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buteleczki
#11
Cholera ja to wogóle mam lipę bo jestem na walizkach i małych buteleczek brak. Ale coś trzeba wymysleć Sad
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#12
Byłem dziś w trzech hurtowniach z opakowaniami szklanymi i nigdzie nie mieli nawet 50ml. A w jednej hurtowni Pani mi zaproponowała w zamian...słoiki :o
Wziąłem całą paletę Big Grin
Odpowiedz
#13
Cytat:A w jednej hurtowni Pani mi zaproponowała w zamian...słoiki :o

Nie targaj tej palety z sobą.. podobno w Wawie.. jest sporo SŁOIKÓW :mrgreen:
Odpowiedz
#14
surykatka napisał(a):
Cytat:A w jednej hurtowni Pani mi zaproponowała w zamian...słoiki :o

Nie targaj tej palety z sobą.. podobno w Wawie.. jest sporo SŁOIKÓW :mrgreen:

Ale to będzie weekend, słoiki wtedy wyjeżdżają Wink
Odpowiedz
#15
No tak.. ale ze mnie BLONDYNA :twisted:
Odpowiedz
#16
Nie zamawiam bo już za późno. Ja już jestem w trasie z finishem w Wawie, więc zabrałem ze sobą sampelki i je będę po kolei opróżniał.
Odpowiedz
#17
Ja mam w domu z 15 sztuk po samplach więc mi też wystarczy. Morgan jak coś to kilka Ci odpalę bo przecież i tak wszystkich nie zapełnię
Odpowiedz
#18
snoop napisał(a):Ja mam w domu z 15 sztuk po samplach więc mi też wystarczy. Morgan jak coś to kilka Ci odpalę bo przecież i tak wszystkich nie zapełnię
Pewny jestes ? Ja spokojnie dwadziescia zapelnilem.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#19
menran napisał(a):
snoop napisał(a):Ja mam w domu z 15 sztuk po samplach więc mi też wystarczy. Morgan jak coś to kilka Ci odpalę bo przecież i tak wszystkich nie zapełnię
Pewny jestes ? Ja spokojnie dwadziescia zapelnilem.

Się zobaczy jak będzie, w razie czego wezmę słoiki Wink
Odpowiedz
#20
Dzieki Snoop jak coś dam znać czy Ci jakieś zostały. Ale już sytuacja opanowana, buteleczki załatwione jak będzie taka potrzeba .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości