Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#31
Moze jakis odnosnik do dyskusji w innym miejscu?
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#32
Każdy miałby po dwa tematy? Smile Jeden do notek, a drugi do dyskuji?
Odpowiedz
#33
a ja myślę, że ogólnie "notki" każdego powinny działać trochę jak odrębny dział w którym poszczególne wpisy powinny widnieć jak wątki. To umożliwiło by wyszukiwanie noty jakiejś konkretnej whisky, której szukamy. Ustawić jeszcze (jeżeli się da), że notka pozostaje zawsze jako "najświeższy post" a dyskusja może wtedy toczyć się poniżej. Kto chce to ją czyta, a kto nie ten otwierając wątek o whisky XY widzi tylko faktyczna notę opisową. czyli było by tak:

1. MOJE NOTY DEGUSTACYJNE
1.1 Whisky 1
1.1.1 Duskusja do whisky 1
1.2 Whisky 2
1.2.1 Dyskusja do whisky 2

itd.
Odpowiedz
#34
dyskusja powstawała by konkretnie pod temat danej whisky i tylko wtedy, ale nie była by konieczna. Niektóre "wątki" składały by się tylko z samej noty degustacyjnej a inne zawierały by pewnie po kilka stron dyskusji.
Odpowiedz
#35
Sendilkelm napisał(a):@Neptune, Ty masz juz dwa watki Tongue Swoje ... trzeba je skleic

Rety, zapomniałem. W takim razie pierwszy do wywalenia, będę kontynuował w tym nowym.

malthead napisał(a):a ja myślę, że ogólnie "notki" każdego powinny działać trochę jak odrębny dział w którym poszczególne wpisy powinny widnieć jak wątki. To umożliwiło by wyszukiwanie noty jakiejś konkretnej whisky, której szukamy. Ustawić jeszcze (jeżeli się da), że notka pozostaje zawsze jako "najświeższy post" a dyskusja może wtedy toczyć się poniżej. Kto chce to ją czyta, a kto nie ten otwierając wątek o whisky XY widzi tylko faktyczna notę opisową. czyli było by tak:

Ewentualnie można by zrobić normalne dyskusje, a pierwszy post każdego tematu byłby spisem treści. To oznacza, że trzeba by było zrobić możliwość linkowania konkretnych postów.
Chodzi mi o coś takiego: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1660101
i takiego: http://www.piwo.org/topic/6985-rockowy- ... wy-d-moll/

Co więcej, od razu wszystkie ocenione whisky są w jednym miejscu; nie będzie potrzeby przekopywać x stron w poszukiwaniu oceny konkretnej whisky.
No i wówczas, po czyjejś notce mogłaby się toczyć normalna dyskusja.
Odpowiedz
#36
menran napisał(a):Jak wstawiacie notki to postarajcie się jeszcze o link do WB, będzie łatwiej coś znaleźć.

Jutro u siebie uzupełnię
Odpowiedz
#37
Malthead, wszystko fajnie wyglada, ale to jest forum. Dla kazdego tzreba byloby pozniej dzial zakladac, ludzie odchozda, przychodza, walna notke, a jak za rok tzreba bedzie 50 dzialow zalozyc?

Jeszcze bede myslal, generalnie jestesmy ogarnizceni technicznie przez skrypt forum.

Pomysl Neptune ze spisem nie glupi, ale komu sie bedzie chcialo uzueplniac pierwszy post? Z doswiadczenia wiem, ze to jest fajne dopoki dopoty dziala. Pozniej i tak sie zrobi balagan, bo ktos zapomnie etc.
Odpowiedz
#38
Sendilkelm napisał(a):Malthead, wszystko fajnie wyglada, ale to jest forum. Dla kazdego tzreba byloby pozniej dzial zakladac, ludzie odchozda, przychodza, walna notke, a jak za rok tzreba bedzie 50 dzialow zalozyc? ....

Nie mam wystarczającej wiedzy (w zasadzie żadnej) w tej materii więc nie jestem w stanie ocenić ile z tym jest roboty i co tak naprawdę to oznacza.
Pisząc "działy" miałem na myśli jedynie taką strukturę, czyli fakt, że otwierając czyjeś notki widzę spis wszystkich wstawionych i mogę kliknąć na tą, która mnie interesuje. Wtedy otwieram i widzę treść notki plus ewentualną dyskusję, jeżeli taka powstała.
Odpowiedz
#39
malthead napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Malthead, wszystko fajnie wyglada, ale to jest forum. Dla kazdego tzreba byloby pozniej dzial zakladac, ludzie odchozda, przychodza, walna notke, a jak za rok tzreba bedzie 50 dzialow zalozyc? ....

Nie mam wystarczającej wiedzy (w zasadzie żadnej) w tej materii więc nie jestem w stanie ocenić ile z tym jest roboty i co tak naprawdę to oznacza.
Pisząc "działy" miałem na myśli jedynie taką strukturę, czyli fakt, że otwierając czyjeś notki widzę spis wszystkich wstawionych i mogę kliknąć na tą, która mnie interesuje. Wtedy otwieram i widzę treść notki plus ewentualną dyskusję, jeżeli taka powstała.
Czyli dokładnie takie rozwiązanie, jakie zaproponowałem. Wink
Odpowiedz
#40
Neptune napisał(a):
malthead napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Malthead, wszystko fajnie wyglada, ale to jest forum. Dla kazdego tzreba byloby pozniej dzial zakladac, ludzie odchozda, przychodza, walna notke, a jak za rok tzreba bedzie 50 dzialow zalozyc? ....

Nie mam wystarczającej wiedzy (w zasadzie żadnej) w tej materii więc nie jestem w stanie ocenić ile z tym jest roboty i co tak naprawdę to oznacza.
Pisząc "działy" miałem na myśli jedynie taką strukturę, czyli fakt, że otwierając czyjeś notki widzę spis wszystkich wstawionych i mogę kliknąć na tą, która mnie interesuje. Wtedy otwieram i widzę treść notki plus ewentualną dyskusję, jeżeli taka powstała.
Czyli dokładnie takie rozwiązanie, jakie zaproponowałem. Wink

jeżeli tak, to tak. Big Grin

ehh, te komputery. :?:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości