Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#11
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Mamy LOGO ! Big Grin

Na razie wersja tylko pod forum. Wyłączyłem wybór stylów z tego powodu, mam nadzieję, że nikt nie korzystał Tongue
Ze stylów korzystałem,ale pal je licho.gdzie to logo?
Na gorze. Odswiez z ctrl. Cache trzyma Ci stara wersje
Zajebiste jest Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#12
menran napisał(a):Zajebiste jest Big Grin

Będą 3 lub 4 wersje kolorystyczne w tym czarno-biała (w obydwie strony, na czarne i na baiłe). To obecne pasuje do dwóch stylów dla tego forum, jak uda mi się ogarnąć wszystkie to rozważę ponowne włączenie wyboru stylów.
Na FB wrzuciłem roboczą wersję na czarnym tle Smile
Odpowiedz
#13
Dodałem różne wersje, ale to są te, które dostałem, a będą zrobione specjalnie pod każdy styl Smile Hurra!

Dodałem także logotyp zamiast tego domyślnego. Widać to przy nagłówkach (logowania, odpowiedzi, nazwy topicu etc)
Odpowiedz
#14
Ostatnio udostępniłem edycje postów, nie ma już ograniczeń czasowych.
Odpowiedz
#15
Nie wiem, może pierdoła, może to moje fanaberie, ale czy można by ogarnąć, żeby wszelkie linki na forum otwierały się w nowym oknie? Nierzadko zapominam przydusić CTRL i potem niekiedy cofam 10 stron, żeby wrócić do forum Smile
Odpowiedz
#16
Hej,
nie jestes pierwsza osoba. Generalnie wymaga to recznego gmerania w skryptach, a nie zwylkej zmiany opcji czy aktualizacji, ale postaram sie kiedys to wprowadzic Smile
Odpowiedz
#17
Domyślam się, że to raczej nie z automatu Wink
Także czekam z niecierpliwością Tongue Wink
Odpowiedz
#18
Grzesiek obrazek w podpisie Ci się nie wyświetla :?
Odpowiedz
#19
Wam też zaczęło wywalać reklamy na dole strony? Do dziś nie było :roll:
Odpowiedz
#20
Dodałem reklame testowo Smile Nie bójcie się Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości