Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie samplingu
#11
Podrzuć na PW dane do przelewu i prośba, nie przysyłaj mi tej skrzynki i butelki(glengoyne), przelej do sampli.
pozdro
Odpowiedz
#12
Krzysiek napisał(a):Podrzuć na PW dane do przelewu

Jak możesz to podeślij mi też na PW, bo nie mogę odnaleźć :?
Odpowiedz
#13
Ja też poproszę bo już nie pamiętam.
Odpowiedz
#14
Czy coś się dzieje w tym samplingu?
Odpowiedz
#15
Paczki przemierzają wielkie odległości z Bawarii do Polski.
Odpowiedz
#16
Tomek napisał(a):Paczki przemierzają wielkie odległości z Bawarii do Polski.
Ale poważnie, Ty robiłeś zakupy za zachodnią granicą, to tak trwa?
Odpowiedz
#17
Tak. Z Holandii idzie około tygodnia, z NIemczech przynajmniej 4 dni. Rozmawiałem z Bartoszkiem i mówił że Glengoyny wysłali w sobotę, więc może jutro będą. Reszta o ile mi wiadomo już jest.
Odpowiedz
#18
Właśnie wróciłem z koncertu Behemota w Krakowie... i tam też śpię u Mamy dzisiejszej nocy
Dopiero dotarły ostatnie butle, których jest sporo, jutro wrzucę foty, bo sampling nigdy nie oznacza skali tego co łącznie idzie dla forumowiczów w zakupach ze sklepów
A paczki z Niemiec czy Włoch to naprawdę czasami orka na ugorze... ja z chęcią kupiłbym te sample które wyślę ludziom w najbliższym czasie... niż miałbym tyle swojego czasu poświęcać na zakupy w sklepach za granicą, przelewy IBAN, pokrycie z własnej kieszeni całościowej kwoty, rozlewanie, zabezpieczenie przesyłki, kurier,... itd.... kto to robił wie, że to w kur...ę pracy- i tyle w temacie Wink

Cytat:Tak. Z Holandii idzie około tygodnia, z NIemczech przynajmniej 4 dni. Rozmawiałem z Bartoszkiem i mówił że Glengoyny wysłali w sobotę, więc może jutro będą. Reszta o ile mi wiadomo już jest.

Podpytajcie Tomka jak to wygląda,ma dużą wiedzę w tym temacie Wink
Odpowiedz
#19
Ojj tak, ja samplowałem niewielkie ilości w porównaniu do samplowych tuzów tutaj, a faktycznie jest co robić patrząc na to z boku. Ale sample ratują, że tak powiem whiskowe życie, więc wielkie dzięki wszystkim tym, którym CHCE się to robić Wink
Odpowiedz
#20
Dlatego wielki szacunek dla tych, którzy mają chęć i motywację do tego, żeby organizować takie samplingi, bo wyobrażam sobie ile pracy i czasu trzeba w to włożyć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości