Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#11
Jak był jeszcze stary WB to tam była lista TOP 100 bottlers i The Bottlers byli chyba na 3 miejscu, pierwsze dwa miejsca miały jakieś kosmiczne wypusty chyba z Japonii. Reszta obecnych bottlerów była daleko w tyle. Nie wiem jak długo chciałbyś taką butelkę trzymać, ale wiem na pewno, że jak za 10-15 lat ktoś ją wytawi na aukcję to niektórzy moją narobić w gacie Smile
Odpowiedz
#12
Jesli ilosc zalewajacych rynek NAS-ow i roznych marketingowo swietnych wypustow z chwytliwymi opisami typu Arran bedzie dalej tak przybierac na sile, to za x lat taki benrinnes bedzie rzeczywiscie niezlym rarytasem o niespotykanej jakosci
Odpowiedz
#13
kraks napisał(a):Jesli ilosc zalewajacych rynek NAS-ow i roznych marketingowo swietnych wypustow z chwytliwymi opisami typu Arran bedzie dalej tak przybierac na sile, to za x lat taki benrinnes bedzie rzeczywiscie niezlym rarytasem o niespotykanej jakosci

A tym bardziej Ci co kupili go w cenie 750 zł , nie sądzę żeby powiedzieli że to były źle wydane pięniążki jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
Tak sobie przegladalem dosc ciekawe (mimo ze ostatni update jest z maja 2013) zestawienie "najlepszych" maltow. Wspomniany tu Benrinnes otrzymal 92 pkt.
Pelna lista dostepna pod adresem http://www.maltmadness.com/malt-whisky/best-whisky.html

Cytat:92 - Benrinnes 26yo 1982/2009 (57.4%, The Bottlers, Sherry C#3229) - I found the best Benrinnes ever at the MM Awards 2010.
Odpowiedz
#15
chyba trza przygotować kasiorke Big Grin
Odpowiedz
#16
Wiadomo juz cos odnosnie tego Benrinnesa?
Odpowiedz
#17
kraks napisał(a):Wiadomo juz cos odnosnie tego Benrinnesa?

Na stronie sklepu jeszcze go nie ma, bo zaglądam codziennie. Czekamy Wink
Odpowiedz
#18
Będą już niedługo może ok. 15-20 Październik
Odpowiedz
#19
Nio to czekamy i kasiorek odkladamy Wink
Odpowiedz
#20
A no czekamy, chociaz z kasa ostatnio ciezko :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości