Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
#11
No i dodatkowo DW robiło szum prawie rok wcześniej, a tu - chwila moment, i za chwilę impreza.
Odpowiedz
#12
Otóż to Wink
Odpowiedz
#13
" Wraz z biletem wstępu zwiedzający otrzymają 23% zniżki na wszystkie dostępne w sklepie whisky." :o coraz bardzej mi się podoba, o ile ceny na starcie będą do przyjęcia Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
Ceny do sprawdzenia na stronie sklepu Ballantine's Wink Choć nie wiadomo, czy wszystkie pozycje będą w ofercie tego sklepu "polowego"?
Odpowiedz
#15
Ja wstępnie oczywiście jestem chętny , nie wiem tylko jak grafik się ułoży... :/
Odpowiedz
#16
Sendilkelm napisał(a):....no chyba, [b]że 25 żona będzie rodzić, to gdyby skały srały nie przyjadę...

HA, Big Grin to możemy sobie podać ręce. Ja w tym terminie też będę miał fest na porodówce !!!

Mam nadzieję, że impreza będzie na tyle udana, żeby ją chcieli powtórzyć w przyszłym roku.
No i zazdroszczę trochę.
Odpowiedz
#17
Sendilkelm napisał(a):Wygląda dużo lepiej niż ta z DW... więc ja muszę być, problem tylko taki, że pewnie nie tak jakbym chciał - no chyba, że 25 żona będzie rodzić, to gdyby skały srały nie przyjadę... Chociaż rodzi w MSWiA, więc rzut beretem Tongue
malthead napisał(a):HA, Big Grin to możemy sobie podać ręce. Ja w tym terminie też będę miał fest na porodówce !!!

Mam nadzieję, że impreza będzie na tyle udana, żeby ją chcieli powtórzyć w przyszłym roku.
No i zazdroszczę trochę.
Zawsze możecie zrobić tam pępkowe Wink
Odpowiedz
#18
O ile będzie po! Ja mam nadzieję, że będzie po.
Odpowiedz
#19
Kontynuując wątek z innego tematu to postaram się przyjechać chociaż na 1 dzień. Najwyżej potowarzyszę Rafałowi i też nie będę pił Wink bo jakoś będę musiał wrócić. Ale będę robił wszystko, żeby zjawić się na 2 dni i sprawdzić co ciekawego nam Daniel zaserwuje
Odpowiedz
#20
Rzeczywiście 2 miesiące Bartku , za bardzo się rozmarzyłem! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości