Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfiddich
#21
ron napisał(a):Wow... kolekcjonerzy glenfiddicha zbankrutują...
Ja je kolekcjonuje Cry

Witam wszystkich.Jestem tu nowy. Z zamiłowania kolekcjonuje whisky,głównie single malty.Zaraziłem sie tym dopiero niedawno,miesiąc temu Tongue
Postanowiłem przyłaczyć sie do Was do miłośników tego wspaniałego trunku.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Odpowiedz
#22
Remi napisał(a):
ron napisał(a):Wow... kolekcjonerzy glenfiddicha zbankrutują...
Ja je kolekcjonuje Cry

Witam wszystkich.Jestem tu nowy. Z zamiłowania kolekcjonuje whisky,głównie single malty.Zaraziłem sie tym dopiero niedawno,miesiąc temu Tongue
Postanowiłem przyłaczyć sie do Was do miłośników tego wspaniałego trunku.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Witamy , witamy i do działu: viewtopic.php?f=2&t=7&start=650 zapraszamy.
Tam zostaną Ci zadane pytania kwalifikujące Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#23
Remi napisał(a):
ron napisał(a):Wow... kolekcjonerzy glenfiddicha zbankrutują...
Ja je kolekcjonuje Cry

Witam wszystkich.Jestem tu nowy. Z zamiłowania kolekcjonuje whisky,głównie single malty.Zaraziłem sie tym dopiero niedawno,miesiąc temu Tongue
Postanowiłem przyłaczyć sie do Was do miłośników tego wspaniałego trunku.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Witamy serdecznie.

Co to znaczy, że kolekcjonujesz? I czy pijesz również coś czasem?
Odpowiedz
#24
Tak pije.Jedna butelka na miesiąc mi wystarczy. Głównie podstawowe wersje maltów. Obecnie opróżniam Glenfiddicha 14 rich oah. Niestety nie mogę sobie pozwolić na picie droższych trunków niż 200-250 zł
Odpowiedz
#25
Tak to jest z tymi cenami. Od pewnej kwoty kończy się picie, a zaczyna kolekcjonowanie... ( nie dotyczy sampli)
Odpowiedz
#26
Remi napisał(a):Tak pije.Jedna butelka na miesiąc mi wystarczy. Głównie podstawowe wersje maltów. Obecnie opróżniam Glenfiddicha 14 rich oah. Niestety nie mogę sobie pozwolić na picie droższych trunków niż 200-250 zł

Jak nie możesz sobie pozwolić na droższe niż 200-250 zł to może jednak za te 200-250 zł miesięcznie sobie sampli nakupić?
Odpowiedz
#27
a czy ktoś próbował te Glenfiddicha?
https://www.thewhiskyexchange.com/P-10683.aspx jakieś opinie
Odpowiedz
#28
Miałem okazję z rok, może więcej temu, niestety kompletnie jej nie pamiętam. To oznacza, że nie mogła być tragiczna, ale najwyraźniej również mnie nie oczarowała na tyle, aby ją zapisać w pamięci Wink
Odpowiedz
#29
Pytam ponieważ chcę nabyć dla siebie butelkę do barku na ciepłe wieczory :-) i min. myślałem zwykła 15 ta o którą pytałem tu w temacie lub może 18
Odpowiedz
#30
Panowie pytanko, kupiłem ostatnio Glenfiddich-a 15.
Opakowanie, cała butelka wyglądają OK poza brakiem numeru seryjnego.
Czy to normalne ?

   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości