Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka butelek na wymianę
#1
Witam,
już po wymianie.

morgan82 - robić z tobą wymianę było dla mnie wielką przyjemnością. Szczerze polecam innym morgana82 na przyszłość. My jesteśmy w kontakcie morganie.

Age of Discovery - na "w razie czego" mam te dwie butelki, którymi byłeś ewentualnie zainteresowany. Za kilka tygodni się odezwę do ciebie to ponowimy rozmowy.

Dzięki.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#2
A opcja sprzedaży też jest ?
Odpowiedz
#3
Coś mi nie idzie z tą wymianą. Oprócz jednego forumowicza, z tych, którzy się ze mną kontaktowali wszyscy chcą raczej kupić niż wymienić Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#4
A czego oczekujesz na wymianę ?
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#5
Cask Strength napisał(a):Coś mi nie idzie z tą wymianą. Oprócz jednego forumowicza, z tych, którzy się ze mną kontaktowali wszyscy chcą raczej kupić niż wymienić Smile

Bo większość osób jeszcze zbiera i nie ma na co lub nie chce się niczego pozbywać Smile
Odpowiedz
#6
Niestety prawda ja bym się z chęcią wymienił gdybym miał za coSad
Odpowiedz
#7
menran napisał(a):A czego oczekujesz na wymianę ?

Nie mam żadnych konkretnych oczekiwań (niestety).
Jest tyle różnych, ciekawych butelek...
...może jest ktoś, kto ma kilka egzemplarzy pojedyńczej whisky, albo takie butelki, które chciałby/mógłby wymienić z jakiś powodów więc...
powiedziałbym, że jestem otwarty na propozycje Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#8
Sendilkelm napisał(a):Bo większość osób jeszcze zbiera i nie ma na co lub nie chce się niczego pozbywać Smile

To jest jak najbardziej zrozumiałe. Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#9
Age Of Discovery napisał(a):Niestety prawda ja bym się z chęcią wymienił gdybym miał za coSad

Don't worry Age - Nasze "rozmowy" są wciąż otwarte Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#10
Pewnie że się dogadamy jak nie na jedną to na drugą butelkęSmile A może na obieSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości