Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista sklepów online
#41
Niestety nie. Ja tez nie mam ic oferty w pdf nigdy nie prosilem Smile Jakby ktos zdobyl to mozna tu opublikowac
Odpowiedz
#42
Cask Strength napisał(a):Pomysł dobry ale usystematyzowałbym całe przedsięwzięcie co nie co.
Żeby znaleźć interesującą nas butelkę wystarczy wyszukać jej na WB i zerknąć na linki do sklepów, które obecnie mają jej w ofercie - dosyć przejrzyście jest to rozwiązane.
Mogę Cie zapewnić ze nie wystarczy szukanie na WB. Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#43
menran napisał(a):
Cask Strength napisał(a):Pomysł dobry ale usystematyzowałbym całe przedsięwzięcie co nie co.
Żeby znaleźć interesującą nas butelkę wystarczy wyszukać jej na WB i zerknąć na linki do sklepów, które obecnie mają jej w ofercie - dosyć przejrzyście jest to rozwiązane.
Mogę Cie zapewnić ze nie wystarczy szukanie na WB. Wink

Takie ogólne pytanko dotyczące WB - jako że nie znam się na tej stronie - czy jest tam gdzieś zakładka / dział ze sprzedażą miniatur ?
Odpowiedz
#44
Nie ma.

Tam generalnie nie ma czegos takiego jak sprzedaz czy cos. Po prostu jest na stronie wewnetrze forum - teraz to zamienili na "grupy" i dali 4 czy 5 grup domyslnych ichnich, czyli takich stworzonych przez WB. m.in Bottle Search - i tam ludzie wpisuja watki po prostu czego szukaja, kupia, co sprzedaza. Szczerze to nie widzialem zeby ktos chcial sprzedac miniature tam, wiec ciezko.

Moze jest jakas grupa "Miniatures" Trzeba by poszukac.
Odpowiedz
#45
Dzięki za odpowiedź , sprawdzę sam ocb Smile
Odpowiedz
#46
menran napisał(a):
Cask Strength napisał(a):Pomysł dobry ale usystematyzowałbym całe przedsięwzięcie co nie co.
Żeby znaleźć interesującą nas butelkę wystarczy wyszukać jej na WB i zerknąć na linki do sklepów, które obecnie mają jej w ofercie - dosyć przejrzyście jest to rozwiązane.
Mogę Cie zapewnić ze nie wystarczy szukanie na WB. Wink


menran
podałem to jako przykład a nie jako pewnik Wink

I jestem za opcją wstawiania linków do sklepów z którymi ma się doświadczenie robienia zakupów. Np: na liście UK na ostatniej pozycji jak na razie jest sklep http://www.whisky-cigars.co.uk/index.php
którego ja nie polecam ze względu na brak zainteresowania z ich strony potrzebą klienta. Chciałem zamówić u nich butelkę i zapytać o drugą, którą obiecali mieć wkrótce. Pisałem im maila około 8mcy temu - bez odpowiedzi Sad
Taki sklep traci u mnie zaufanie Confusedhock:
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#47
Sendilkelm napisał(a):Niestety nie. Ja tez nie mam ic oferty w pdf nigdy nie prosilem Smile Jakby ktos zdobyl to mozna tu opublikowac

Mam rodzinę w Aberdeen więc będę sie starał załatwić jakąś ich ofertę. Ale nie obiecuję bo ciężko się z nimi ostatnio dogadać...parę lat w Szkocji i już prośb po polsku nie rozumieją :roll: :lol:
Odpowiedz
#48
snoop napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Niestety nie. Ja tez nie mam ic oferty w pdf nigdy nie prosilem Smile Jakby ktos zdobyl to mozna tu opublikowac

Mam rodzinę w Aberdeen więc będę sie starał załatwić jakąś ich ofertę. Ale nie obiecuję bo ciężko się z nimi ostatnio dogadać...parę lat w Szkocji i już prośb po polsku nie rozumieją :roll: :lol:

Moj wspolpracownik ma rodzine, wiec tez probowalem ogarnac temat, ale na razie stoi Smile
Odpowiedz
#49
snoop napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Niestety nie. Ja tez nie mam ic oferty w pdf nigdy nie prosilem Smile Jakby ktos zdobyl to mozna tu opublikowac

Mam rodzinę w Aberdeen więc będę sie starał załatwić jakąś ich ofertę. Ale nie obiecuję bo ciężko się z nimi ostatnio dogadać...parę lat w Szkocji i już prośb po polsku nie rozumieją :roll: :lol:


Wstyd się przyznać ale do tego sklepu mam przysłowiowy rzut beretem Smile a jeszcze u nich nie byłem.
Jak mają coś ciekawego to wrzucają to na facebooka i przetrzymują flaszki dla znajomych facebookowych. Porównywałem to co wystawiali i w innych sklepach wychodziło korzystniej.
Ale kiedyś w końcu ich odwiedzę Big Grin
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#50
Jak faktycznie potrzebujecie tej oferty to mogę o nią poprosić i wrzucić tutaj.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości