Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyNight
#11
To ja poproszę wpisanie na listę obecności : Daniel i Jurek ( może tym razem Jurek da rade Smile )
Odpowiedz
#12
Hazelburn napisał(a):To ja poproszę wpisanie na listę obecności : Daniel i Jurek ( może tym razem Jurek da rade Smile )

super, bardzo się cieszę.
pzdr
Odpowiedz
#13
Pozostaje mi tylko potwierdzić , opublikować to co będzie do wlanie w kieliszek. Smile A kto jaką konkretną butelkę przytarga to chyba i tak wyjdzie w praniu podczas opowieści na temat danej butelki Smile. Ta część spotkania będzie pewnie najfajniejsza. Jak się zatnę to pomożecie ? :lol: . A co do późniejszego samplingu to żeby było czym się dzielić .Smile butelki pewnie będą fajowe, towarzystwo jeszcze lepsze , więc zamiast w buteleczki do samplowania pójdzie w kieliszki Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
Daję znać, że:

1. Niezdecydowani powinni podejmować decyzję. Wink W przypadku decyzji na tak proszę o przesłanie informacji o wybranej butelce lub cos możemy doradzić. Ponadto poproszę o informacje na temat noclegu. Organizacyjnie z dużym wyprzedzeniem trzeba potwierdzać sale, spanie, jedzenie etc więc będe wdzięczny za ostateczne informacje od osób, które wstępnie sie zgłosiły.

2. W pierwszym wpisie dodałem informacje o pierwszych 6 butelkach. Wszystkie ciekawe. !!! Gratuluję. Listę będe na bieżąco aktualizować - zastrzegam, że mogą zachodzić w niej zmiany.
Odpowiedz
#15
Daniel przytrzymaj jeszcze jedno miejsce Smile postaram się potwierdzić asap!
Odpowiedz
#16
Cytat:Ta część spotkania będzie pewnie najfajniejsza. Jak się zatnę to pomożecie ?

Morganie nie zatniesz się...tylko przed główną degustacją wpadnij do mojego pokoju i rozenka- my już ci tak rozwiążemy język że cię stres na dobre opuści Wink
Odpowiedz
#17
surykatka napisał(a):
Cytat:Ta część spotkania będzie pewnie najfajniejsza. Jak się zatnę to pomożecie ?

Morganie nie zatniesz się...tylko przed główną degustacją wpadnij do mojego pokoju i rozenka- my już ci tak rozwiążemy język że cię stres na dobre opuści Wink

Jak będzie miał z podłogi zlizywać, to nic dziwnego Tongue
Odpowiedz
#18
Cytat:Jak będzie miał z podłogi zlizywać, to nic dziwnego Tongue

Rafale zlizywanie z podłogi jest zarezerwowane dla grzesia, rozenka...no i mnie
W tamtym roku ten nikczemnik rozenek najpierw wylał drogocennego sampla grzesiowi na płytki w domu, a potem go w trójkę degustowaliśmy z podłogi :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Panowie ile miejsc wolnych zostało? Kurcze, chętnie bym się do was wybrał ale nie jestem w stanie przewidzieć czy będę mógł. W trzecim tygodniu Października oczekujemy z żoną drugiego dzieciaczka. Nie wiadomo jak się sprawy poukładają przez te pierwsze tygodnie i może być kiepsko z wyjazdami, więc sie waham.
Odpowiedz
#20
malthead napisał(a):Panowie ile miejsc wolnych zostało? Kurcze, chętnie bym się do was wybrał ale nie jestem w stanie przewidzieć czy będę mógł. W trzecim tygodniu Października oczekujemy z żoną drugiego dzieciaczka. Nie wiadomo jak się sprawy poukładają przez te pierwsze tygodnie i może być kiepsko z wyjazdami, więc sie waham.

Ja mam dokładnie ten sam problem. Też 3 tydzień października Smile Tylko ja mam bliżej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości