Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
#41
Wejdź na stronę z mojego linka i dodaj do koszyka. Wybierz kraj dostawy Polska i podliczy.
Odpowiedz
#42
Ciekawe dlaczego takie rózne informacje. Trzeba mieć nadzieję, że te niższe ceny są obowiązujące Smile Flaszka przy 4 sztukach wychodzi poniżej 200 PLN.
Masz pierwszego chętnego.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#43
Na Master of Malt wysyłka do Polski do 31 butelek to 23 funty, więc ja temu wierze. Sprawdzając doszedłem już do płacenia i ciągle ta sama kwota.
Odpowiedz
#44
Tak się zastanawiałem jeszcze nad tym, że może by nie kupować tego samego każdy Smile No chyba, że wszyscy wypiją po całej butli i nie będą mieli chęci rozsamplować Tongue
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#45
Za mniej niż 200 zł oczywiście się piszę.
Można tam płacić przy odbiorze, czy trzeba robić przedpłatę?
Odpowiedz
#46
Też się nad tym zastanawiałem. Ale czytając opinie to mam ochotę na całą Big Grin. Gdyby były inne batche to można byłoby popróbować. Można kupić po butelce, a jeszcze co innego kupić i posamplować. Glendronach 21 jeszcze w nawet dobrej cenie (70), Ardbeg Uigeadail po 53. Czekam na propozycje. Tak czy siak do środy trzeba się zdecydować, żeby do końca tygodnia zamówić.
Odpowiedz
#47
Co do płatności to wołałbym przedpłatę bo tak z tysiaka wyskoczyć to ciężko by było.
Odpowiedz
#48
Dokładnie to samo przyszło mi do głowy, po abunadzie od łebka i dodatkowo coś do rozsamplowania. Ja proponowałbym wybrać coś z tego:
Glendronach 18 Allardice - 51,25 funtów
Glendronach 21 - 70 funtów
Glenfarclas 21 - 60 funtów
Old Pulteney 17 - 60 funtów
Z Islay ceny są niestety w większości podobne do polskich, więc wiem czy jest sens je brać.
Odpowiedz
#49
Jeżeli zebrałoby się nas co najmniej 4 osoby to wszedłbym w układ Aberlour (po flaszce) i Glendronach 21 Parliament do rozsamplowania.
Mogę też z racji tego, że wiekszość z nas byłaby chyba z Warszawy i okolic podjąć się zakupu tego wszystkiego a płatności ogarnęlibyśmy przy odbiorze towaru. Dla wysyłkowiczów płatność po zakupie ale przed wysyłką.
Co wy na to?
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#50
Jak dla mnie ok. Z tego co widzę mamy już 3 osoby, czekamy na czwartego do brydża Smile. Zostaje pytanie jak podzielimy 0,7 na 4?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości