Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplowanie na forum
#31
Ale przecież on proponuje Caol Ila, jako przedstawiciela torfowych.
"1st fill sherry - Glendronach 21yo Parliament albo Cask Strength, refill sherry - Knockando 21yo 1989 MR, bourbon - Glengoyne 17yo, multicask sherry z lekkim torfem - któryś batch Springbanka 12yo w cs (ewentualnie wersja R&K), multicask bourbon z torfem większym - Kilchoman MB, następnie klasyka klasyk czyli Caol Ila 18yo, aż po jakiś ekstremalnie paskudny liquid smoke (Laphroaig, PC, Octomore itp.) "
Odpowiedz
#32
Poza tym ja myślę, że to akurat nie jest problemem. Po pierwsze, nie spotkałem jeszcze nikogo, kto zniechęciłby się po spróbowaniu mocno torfowej whisky. Ja sam jako trzeci sm kupiłem sobie zupełnie w ciemno Laphroaig 10 i byłem wniebowzięty. Wszyscy przedstawiciele płci męskiej, którym dałem spróbować takiej whisky (przeważnie był to ww. Laphroaig 10) byli zachwyceni, lub przynajmniej zainteresowani (no, dziewczyny już nie wszystkie Smile ). A po drugie, ktoś kto decyduje się na kupno sampla raczej nie wchodzi w coś takiego z myślą "lubię okazjonalnie jwrl z colą, więc chętnie złożę się z zupełnie nieznanymi mi ludźmi na łychę za 500zł", tylko zazwyczaj ma już jakieś doświadczenie w whisky typu single malt. Gdzieś wypił, dostał lub kupił sobie jakiegoś Glenfiddicha, czy coś takiego, zainteresował się, poczytał, poszperał i chciałby spróbować czegoś lepszego. Może się mylę, ale przynajmniej ja tak to odbieram. A na pewno nie ma co się tego bać na tak małym forum jak nasze, gdyż w tak wąskiej grupie ludzi każdy może wyrazić swoje preferencje, żeby potem wspólnie coś wybrać.
Odpowiedz
#33
Jest ktoś chętny na butelkę: http://www.thewhiskyexchange.com/P-18592.aspx . Ja bym wziął jedną i do tego dochodzi transport. Im więcej osób by kupiło tym taniej.
Odpowiedz
#34
Abunadh za 180zl bardzo chętnie, tylko trzeba więcej osób, bo ta cena przesyłki ...
Odpowiedz
#35
Ja też jestem chętny, jaka jest cena tej przesyłki bo mi się na whisky exchange nie chce otworzyć :/
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#36
Mnie też się nie chce otworzyć, więc wnioskowałem z cen do naszych sąsiadów. Wyjdzie około 30 funciaków.
Odpowiedz
#37
30£ za jedna butelke im wiecej tym drozej
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#38
Dlatego napisałem około. Poza tym za każdą dodatkową butelkę jest 1-2 funty więcej, więc czy to będzie w sumie 30, czy 35 funtów to przy składce już nie będzie to taka duża różnica.
Odpowiedz
#39
Cena przesyłki za 1 butelkę 15 funtów. Każda butelka to 1 funt więcej. Przy zakupie 4 butli to 18 funtów czyli po 4,5 funta. Z wysyłką można się w 200 pln zmieścić.
Do środy czekam na zgłoszenia i można zamawiać Smile
Odpowiedz
#40
Tomek napisał(a):Cena przesyłki za 1 butelkę 15 funtów. Każda butelka to 1 funt więcej. Przy zakupie 4 butli to 18 funtów czyli po 4,5 funta. Z wysyłką można się w 200 pln zmieścić.
Do środy czekam na zgłoszenia i można zamawiać Smile

Niby gdzie tak jest? Bo nie na whisky exchange z pewnością Tongue
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości