Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] LMDW ARTIST#4 -Batch 2-Bunnahabhain 10y, Blair Athol 25y
#61
cubus napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):co sie chwalisz :-) :lol:

haha jest czym ;P niech żałują Ci co nie wzieli :twisted:

Zawsze emogą dokupić pełną
Odpowiedz
#62
cubus napisał(a):haha jest czym ;P niech żałują Ci co nie wzieli :twisted:
Właśnie, można już słać pieniądze i niecierpliwie czekać na te rarytasy, czy może organizujesz w najbliższej przyszłości jeszcze jakiś sampling :twisted:
Odpowiedz
#63
zobaczymy po festiwalu. Jest szansa, że coś otworzę. Mimo to można słac przelewy.
Odpowiedz
#64
przedfestiwalowe rozlewanie! Pisać kto chce dostać sampla na festiwalu! Smile
Odpowiedz
#65
cubusie daj Danielowi Orłowskiemu, on mi zabierze, bo i tak będzie paczkę do mnie puszczał Wink

A czy ja ci już płaciłem, bo się trochę pogubiłem :oops: .. jak nie to podeślij kwotę
Odpowiedz
#66
surykatka napisał(a):cubusie daj Danielowi Orłowskiemu, on mi zabierze, bo i tak będzie paczkę do mnie puszczał Wink

A czy ja ci już płaciłem, bo się trochę pogubiłem :oops: .. jak nie to podeślij kwotę

Dobrze! przekażę Danielowi. co do przelewu to nie wiem ale chyba nie. Bez wysyłki wychodzi 154,50zł
Odpowiedz
#67
Oki to przelewam, skoro mówisz że nie płaciłem.. tzn. masz już na koncie Wink
Odpowiedz
#68
dzięki!
typowe pytanie podczas pakowania: sample czy ubrania ? Big Grin
Odpowiedz
#69
Znalazłem chwile na małe podsumowania ale nie jestem pewien czy dobrze wszystko spisałem z konta. Poniżej dwie rozpiski za ostatnie samplingi. Sprawdźcie proszę czy wszystko się zgadza. Tych którzy nie zapłacili proszę o szybką wpłatę. Tych którym coś się nie zgadza zapraszam na priv Smile

[Obrazek: sampling10.jpg]

[Obrazek: sampling11.jpg]
Odpowiedz
#70
U mnie Kilkeranny też odebrane
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości