Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buffalo Trace
#21
U mnie pojawia się inny problem Smile Od ponad roku nie piję COLI Smile haha
Odpowiedz
#22
Ja tylko zero jak już Big Grin
Odpowiedz
#23
Niektórzy twierdzą, że whisky / burbon z colą to profanacja :>
Odpowiedz
#24
TheBen napisał(a):Niektórzy twierdzą, że whisky / burbon z colą to profanacja :>

Czasem nie ma wyjścia...
Odpowiedz
#25
Bourbon to tylko z cola Wink
Odpowiedz
#26
arecki napisał(a):
menran napisał(a):Ostatnio pilem Danielsa Honey ,bardzo slodki i blizej mu do naszego Krupnika niz burbonu.
Ale zostalem bardzo pozytywnie zaskoczony,moge polecicSmile
a mi to absolutnie nie podchodzi...

jak dla mnie 3-4 kieliszki i robi się za słodki
Odpowiedz
#27
A ja powiem że piłem kilka ciekawych bourbonów...fajnie tak czasami wieczorkiem sobie siąść i sączyć bourbona ze szklanki Wink
Odpowiedz
#28
Mam podobnie. Czasem mi potrzeba słodszej odmiany od malcików.
Odpowiedz
#29
Weekend chyba sobie otworzę małą ciekawostkę.

Buffalo Trace znamy raczej z bardzo smacznej podstawowej wersji bourbona z tej destylarni ale dzięki p4blo się udało pozyskać coś co w Europie nie jest częste czyli wersję Single Barrel butelkowaną dla LMDW.

Ichni opis: The second stage in a maiden voyage which takes us to the warehouses of the Buffalo Trace distillery, this no. 44 cask is an enriched return to the fruity, spicy and floral register of the no. 40 cask. The vinous character, which has become even more syrupy, is a perfect illustration of this. Here, each of the scents and flavours has gained in concentration. To this are added the fragrances of aromatic plants and medicinal notes, as well as citrus fruit and orange blossom.

Single Cask #044 Limited edition of 198 bottles – LMDW world exclusive Profile: dense, heady. The palate pushes candied citrus fruit (lemon, grapefruit) and nuts (almond, cashew) into the spotlight.

LINK: http://www.whisky.fr/en/buffalo-trace-s ... no-44.html

Samplingu nie robię bo się i tak nie zamknie ale może ktoś będzie zainteresowany sampelkiem? Jak coś to pisać PW aby nie spamować tego tematu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości