Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin sprzedaży
#11
Faktycznie, ciężko coś tu ugrać, bo o ile faktycznie większość ofert sprzedaży dotyczy łagodnie mówiąc umiarkowanie smacznych whisky, to czasem może trafić się jakaś perełka. Ogólnie, popieram Morgana, by pozostawić wszystko jak jest, czyli że każdy może sobie wystawić na sprzedaż nawet Wyborową i Golden Locha. Co najwyżej forumowa brać okrasi ową ofertę sprzedaży odpowiednią ilością kąśliwych komentarzy. I tyle. Będzie ktoś chętny, to kupi. Nie, to będzie wisiał pusty temat. No, z kilkoma szyderczymi odpowiedziami. Trudno. Jak ktoś chce kupować Jacka Danielsa przez internet, to czemu mu tego zabraniać? Smile
Odpowiedz
#12
Jestem tu nowy ale pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie

1. Sądzę że w dziale sprzedaż powinno być wszystko co związane z whisky/whiskey trunki(bez względu na przedział cenowy), akcesoria literatura

2. aby w temacie zachować przejrzystość i porządek( z tego co się orientuje ogłoszenia za za darmo) wprowadzić w regulaminie punkt o obowiązku aktualizowania oferty, zamknięta lub nadal aktualna lub co pozostało i np. brak informacji/aktualizacji przez sprzedającego przez miesiąc powoduje automatyczne zamknięcie tematu. Nie usuwałbym tematów aby był podgląd za ile można sprzedać lub kupić. Myślę że wprowadziłoby to jakąś dyscyplinę szczególnie dla użytkowników którzy pojawiają się na forum tylko aby sprzedać a także przejrzystość

3. dział/temat negatywy/pozytywy po zawartej transakcji jeśli wsio było ok napisać, jeśli były problemy napisać nie tylko wśród użytkowników forum, da to podgląd komu warto zaufać komu nie i pozwoli eliminować nieuczciwych czasami jak ktoś ma wydać parę stów po prostu się boi.
Odpowiedz
#13
post konstruktywny, ale wygrałeś tytuł "górnik roku" Wink (poprzedni post rok temu)
Odpowiedz
#14
może i tak ale temat wciąż aktualny jak moda na sukces haha
Odpowiedz
#15
witam

dlaczego nie mogę założyć nowego postu w dziale sprzedaży ?
Odpowiedz
#16
Nie możesz założyć bo dział sprzedaży został zamknięty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości