Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Konkurs] Napisz notkę, wygraj sampla ed. 1
#31
WYNIKI !!!

Z racji tego, że to pierwszy konkurs, zgłosiło się mało, ale stosunkowo dużo (jak na to forum) osób i z racji tego, że każda notka była świetna, ciekawa oraz nietuzinkowa KAŻDA osoba, która nadesłała notkę dostanie nagrodę.
I tak sampel 50ml wędruje do:
- pchela1980
- morgan82
- snoop
- k@mil

ALE jest jedno. Jeśli chcecie wiedzieć co dostaliście, to musicie najpierw spróbować, a później napisać notkę. Jak będą już wszystkie 4 notki na forum, to ujawnimy dopiero butelkę jaką ocenialiście. To taka dodatkowa niespodzianka! Smile

Technicznie:
Do snoopa i k@mila sampel zostanie wysłany wkrótce jak tylko będę miał butlę (następny tydzień), ale pchela1980 i morgan82 - dajcie znać w jaki sposób chcecie, ponieważ nie przewidywałem wysyłek za 50 zł, to musimy znaleźć sposób aby dotarły jakoś do was. Ale to już uzgodnimy na priv.

PS
Otwieram wątek, do dalszej dyskusji i "oceny" tego, czy wam podoba się rozwiązanie Smile
Odpowiedz
#32
:mrgreen:
To że zwycięzca nie dowie się co pije dopóki nie sporządzi notatki przeczuwałem :lol:
Ale, że wygrają wszyscy - tego się nie spodziewałem Tongue

Wszystkim zwycięzcom gratuluję Tongue

Bawimy się dalej :mrgreen:
Odpowiedz
#33
Rafał , ja zawsze używam Poczty Polskiej - list polecony priorytetowy.
Tą metodą możesz wysłac oczywiście w paczuszcze , a nie tylko w kopercie bąbelkowej.
Jeśli wysyłasz na świat ( poza granice Polski ) to możesz użyć tej metody do przesyłki do 2kg , a jeśli po kraju to do 1kg.
Jak ja zawsze pakuję jedna mini 5cl to zazwyczaj jest w granicy 340-360g. Jeden sampel 5cl powinien wyjść tyle samo.
Wysyłka jest piekielnie szybka i bezpieczna , 0 problemów. Koszt do 350g na Europe to chyba było 18.60PLN - grosze
Odpowiedz
#34
SingleMaltMinisMan napisał(a):Rafał , ja zawsze używam Poczty Polskiej - list polecony priorytetowy.
Tą metodą możesz wysłac oczywiście w paczuszcze , a nie tylko w kopercie bąbelkowej.
Jeśli wysyłasz na świat ( poza granice Polski ) to możesz użyć tej metody do przesyłki do 2kg , a jeśli po kraju to do 1kg.
Jak ja zawsze pakuję jedna mini 5cl to zazwyczaj jest w granicy 340-360g. Jeden sampel 5cl powinien wyjść tyle samo.
Wysyłka jest piekielnie szybka i bezpieczna , 0 problemów. Koszt do 350g na Europe to chyba było 18.60PLN - grosze

Jeśli tak wyjdzie, to oczywiście wyślę w taki sposób i szybciej się dowiemy jak komu smakuje Smile
Na poczcie zawsze z paczuszką miałem problemy żeby poszło listem, bo pani ciągle mówiła, że nie ma gdzie znaczka przykleić. Heh,
Odpowiedz
#35
Zawsze tak wysyłam na cały świat i nigdy nikt nic nie mówił. Żadnych problemów.
Odpowiedz
#36
snoop napisał(a)::mrgreen:
To że zwycięzca nie dowie się co pije dopóki nie sporządzi notatki przeczuwałem :lol:
Ale, że wygrają wszyscy - tego się nie spodziewałem Tongue

Wszystkim zwycięzcom gratuluję Tongue

Bawimy się dalej :mrgreen:
Akurat o notce gdyby był jeden zwycięzca, to raczej bym podał co pije Smile A skoro jest więcej, to zrobimy zabawę w zabawie Smile Mam nadzieję, że wyjdzie to dobrze i że w następnym konkursie więcej osób weźmie udział Smile
Odpowiedz
#37
kurcze nikt z moich znajomych nie leci do Irlandii :/
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.pchela1980.flog.pl">www.pchela1980.flog.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#38
pchela1980 napisał(a):kurcze nikt z moich znajomych nie leci do Irlandii :/

Jesli ta paczka bedzie kosztowac 18 zl to wysle - wiec spokojnie Smile Na razie. Czekam jeszce na butelkę
Odpowiedz
#39
Chciałbym podziękować administracji forum za zorganizowanie tego fajnego konkursu i za super nagrody, i ciekawe podejście do rozstrzygnięcia tego konkursu. Pogratulować Wszystkim uczestnikom , za ich super notki zapachowe i smakowe. Mam nadzieję że Wszyscy tak dobrze się bawili przy robieniu notki jak ja, i czytaniu innych notek. A oto w tym chodzi.
Jeszcze bardziej podoba mi się kolejny konkurs i mam nadzieję że w kolejnym takim starciu zechce wziąć udział jeszcze więcej forumowiczów.
Ale fajnie jest wygrać sampelka Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#40
Oczywiście kolejność uczestników konkursu podana przez admina jest przypadkowa , wiec nie snuć domysłów Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości