Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bushmills Black Bush - Irlandia
#31
Fakt Smile
Dopiero teraz to zauważyłem, ale zawsze jakaś kobietka wypije i się nic nie zmarnuje Smile
Zresztą jak na miodzie to dla zdrowotności będzie jak nalał Wink
Odpowiedz
#32
dostalam butelke tego miodowego cuda. otworzylam. nie wypije chocby nie wiem co. Morgan chcesz sampla jakby co? buteleczki 50ml mam w domu o dziwo - moge wyslac, bo kiedy w stolycy bede to nie wiem...
Blackbusha lubie. budzetowa sympatyczna whiskey do posaczenia do tv czy innego bbq. i nie mam hercklekotow jak ktos chrzcic chce.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.pchela1980.flog.pl">www.pchela1980.flog.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#33
Stosunek jakość/cena moim zdaniem nie do przebicia, spośród blended zdecydowanie No. 1. Łagodny, karmelowy smak, z delikatną nutą cytrusów, miodu. Do tego suszone owoce, wanilia, odrobina czekolady. Z nią rozpocząłem bliższe spotkania z whisky. Zarówno aromat jak i smak wręcz mnie zauroczyły. Często do niej wracam. No i wciąż jako jedyna "smakuje" mojej żonie, chociaż nie może spróbować Wink
Polecam początkującym.
Wszelkie opinie są moimi subiektywnymi odczuciami, opartymi na doświadczeniach i doznaniach.
Odpowiedz
#34
Dobrą promocję na Whiskey Bushmills można znaleźć tu
Odpowiedz
#35
co to za promocja, jesli do flaszki, ktora kosztuje wszedzie (zobacz google) ponizej 220zl doklada sie inna za 40zl i sprzedaje to razem za 311zl ???
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#36
ale się spamer matero naprodukował w kilku wątkach, zero wyczucia ;(
Odpowiedz
#37
Na szczęście był Paweł na posterunku Wink
Odpowiedz
#38
zaprosilem Matero158 do dyskusji, bo to bardzo ciekawe...
sklep Smaczna Jama widze w sieci od kilku lat, kiedy szukam jakis podstawek w kraju. nigdy na nic nie mieli dobrej ceny, a dokladniej - kupilem ponad setke podstawek whisky w internecie wybierajac najnizsza cene, ani jednej butelki u nich. zwykle Smaczna Jama byla o 25-30% drozej od tych najtanszych ofert.
inne sklepy powszechnie uwazane za drogie zawsze maja w ofercie cos okazyjnego. nawet w tak czesto krytykowanym za wysokie ceny Domu Whisky kupilem kilka butelek np. GD Parliament czy Lagavulin 16, bo mieli je akurat bezkonkurencyjnie tanio.
Smaczna Jama istnieje, znaczy ktos tam kupuje...
czym objasnic ten paradoks?
moze to efekt Velbena?
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Efekt_Veblena
a moze zwyczajnie dla utrzymania sklepu wystarczy kilka przypadkowych osob, ktore cos kupia nie sprawdzajac cen?

sorry za OT, ale chyba cala ta historia ze Smaczna Jama nie jest warta oddzielnego watku.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#39
Smacza Jama miewa ceny porównywalne z innymi sklepami internetowymi (zwłaszcza na rzeczy z działu "promocje"), dla mnie wartością dodaną jest możliwość odebrania danych butelek ze sklepu w Warszawie (czyli taniej o koszt wysyłki). Do tego mają fajny wybór miniaturek oraz herbat i kaw.

Ale za spam na forach gdzie administruję wycinam i banuję.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#40
ceny w promocji Smacznej Jamy porownywalne z regularnymi cenami w innych sklepach i brak doplaty za odbior osobisty w Warszawie + "fajny wybór miniaturek oraz herbat i kaw" (!)
RESPECT!

edit:
kto jeszcze nie dostal sampli Bushmills 10, 16, 21 od Diageo?
kto jeszcze nie pisal o nowym Ardbeg An Oa?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości