Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka :)
#11
Ja zdecydowanie wolę aby ziemie zamieszkiwali homoseksualiści niż byty typu szpilka ( który człowiekiem dla mnie nie jest )
#12
Przepraszam, jeśli uraziłem jakiegoś homoseksualistę na tym forum. Użyłem pogardliwego języka a nie powinienem. Homoseksualizm to jest wielki dramat człowieka i za tę ułomność należy się szacunek i współczucie. Każdemu należy się szacunek. Potępiam homoseksualizm, nie homoseksualistów. Tyle.
pozdro
#13
Chyba nie załapałeś Smile
Po pierwsze - nie wiem czy uraziłeś jakiegoś homoseksualistę na tym forum czy nie, ale nie sądzę bo widać że zupełnie nie jesteś w temacie.
A po drugie - to o jakim mówisz dramacie ? jeśli mowa o dramacie to chyba Twoim.
Każdy jest ułomny w jakimś stopniu, ale czy homoseksualizm to ułomność ?
I jak można potępiać homoseksualizm a nie homoseksualistów ?
Chyba że myślisz w kategoriach jakieś plagi rzuconej na ludzkość, ale nie ma takiej plagi.

Każdy w sumie jest inny i ma inne podejście do różnych spraw.
Moje założenia życiowe są dość proste.
To że ktoś jest homoseksualista dowolnej płci czy też nie , nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Nie ma dla mnie znaczenia kolor skóry czy wyznawana wiara.
Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest gruby czy chudy, mądry czy głupi, brzydki czy ładny.
Każdy człowiek jest równy i ma jednakowe prawa.

Jeśli tego nie rozumiesz to twoja sprawa.
#14
A może wrócicie do tematu Szpilki, a nie ... ?
#15
nie lubię pić napisał(a):Chyba nie załapałeś Smile
Po pierwsze - nie wiem czy uraziłeś jakiegoś homoseksualistę na tym forum czy nie, ale nie sądzę bo widać że zupełnie nie jesteś w temacie.
A po drugie - to o jakim mówisz dramacie ? jeśli mowa o dramacie to chyba Twoim.
Każdy jest ułomny w jakimś stopniu, ale czy homoseksualizm to ułomność ?
I jak można potępiać homoseksualizm a nie homoseksualistów ?
Chyba że myślisz w kategoriach jakieś plagi rzuconej na ludzkość, ale nie ma takiej plagi.

Każdy w sumie jest inny i ma inne podejście do różnych spraw.
Moje założenia życiowe są dość proste.
To że ktoś jest homoseksualista dowolnej płci czy też nie , nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Nie ma dla mnie znaczenia kolor skóry czy wyznawana wiara.
Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest gruby czy chudy, mądry czy głupi, brzydki czy ładny.
Każdy człowiek jest równy i ma jednakowe prawa.

Jeśli tego nie rozumiesz to twoja sprawa.
Big Grin
#16
Ani z niego sportowiec w prawdziwym znaczeniu tego słowa, ani nikt o kim warto by pisać.
Oczywiście to tylko moje zdanie.
#17
Mówiłem żeby za wczasu zamknąć Wink
#18
He he Smile
Każdy inaczej reaguje na różne tematy.
Ja zawsze staram się bronić moich przekonań i jest to dla mnie coś oczywistego.
#19
Panowie , mam swoje lata i nie jest to pierwsze moje forum. A zasada jest jedna i nie zmienia się .
Nie publikujemy informacji o żadnych swoich preferencjach czy przekonaniach , czy sa to religijne ,polityczne , seksualne.
Bo one prowadza do awantur . Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować o swoich "dewiacjach" na forum jest opcja priv. A wtedy hulaj dusza piekła nie ma Big Grin

Swoja droga nieźle się nakręciliście :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#20
Pogadali, ochłonęli, temat chyba się wyczerpał Smile Szplika jak szpilka, główkę musi mieć... Jeśli nie będzie do jutra ciekawych nowych informacji, to zamkniemy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości