Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze opinie???
#21
Dziękuję za Takie rady ale nie skorzystam
Odpowiedz
#22
Twoje pieniądze, wydawaj jak chcesz, ale nie oczekuj, że ktoś na siłę Ci potwierdzi, że w Winnicy Lidla są same perełki...
Odpowiedz
#23
Wiem że nie ma samych perełek ale spośród 250 alkoholi są dziesiątki bardzo dobrych a jak mi ktoś powie że po znizce glenfiddich 21letni za 400zl i balvenie 21 za 450 czy aberlour 16 za 170zl to są złe ceny to nie mam z Tą osobą o czym rozmawiać
Odpowiedz
#24
Dziękuję za rozmowę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Piter85 napisał(a):Wiem że nie ma samych perełek ale spośród 250 alkoholi są dziesiątki bardzo dobrych a jak mi ktoś powie że po znizce glenfiddich 21letni za 400zl i balvenie 21 za 450 czy aberlour 16 za 170zl to są złe ceny to nie mam z Tą osobą o czym rozmawiać
to dobre ceny ze te konkretne (kiepskie) butelki.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#26
Dla jednych kiepskie dla innych dobre to kwestia gustu a ten kazdy ma inny... Skoro są to kiepskie trunki to poproszę o lepsze Twoim zdaniem bo filozofowac to każdy potrafi....
Odpowiedz
#27
Piter85 napisał(a):Dla jednych kiepskie dla innych dobre to kwestia gustu a ten kazdy ma inny... Skoro są to kiepskie trunki to poproszę o lepsze Twoim zdaniem bo filozofowac to każdy potrafi....


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Jak tylko na tyle Cie stać to gratuluję...
Odpowiedz
#29
Piter85 napisał(a):Dla jednych kiepskie dla innych dobre to kwestia gustu a ten kazdy ma inny... Skoro są to kiepskie trunki to poproszę o lepsze Twoim zdaniem bo filozofowac to każdy potrafi....
na tym poziomie cenowym zamiast jakis bezplciowych podstawek mozesz kupic juz sporo SC-ow. co konkretnie, to juz wlasnie kwestia Twojego gustu/preferencji, a jesli nie jestes ich pewien, to kup zestaw sampli, albo odwiedz jakies bary.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#30
Cóż za twórcza rada...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości