Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd forum
#21
menran napisał(a):Jak chcesz to jutro poszperam w zdieciach z ostatniego wypadu do Szkocji .
Alembikow to nie mam ale moze cos narazie sie zlozy.

Jeśli masz ochotę udostępnić na blog/forum swoje zdjęcie, to chętnie wezmę. Ty masz blisko, a ja daleko, ale też planuje wypad po destylarniach Smile Wtedy się coś wykroi.

PS
Na razie grafik pracuje nad logiem dla mnie.
Odpowiedz
#22
czemu nie mogę wysyłać PW? ciagle jest w wysyłanych ...? łeee :roll:
Odpowiedz
#23
arecki napisał(a):czemu nie mogę wysyłać PW? ciagle jest w wysyłanych ...? łeee :roll:

Też zauważyłęm ten problem. Zajmę się może tym dzisiaj, bo jestem na L4. Generalnie jest tak, że jak weźmiesz odpowiedz, to jest OK, a jak Quote to idzie do wysłanych i nie da się z tym nic zrobić :/
Odpowiedz
#24
ja chyba ślepy jestem bo nie widzę opcji odpowiedź, tylko quote ;/
Odpowiedz
#25
arecki napisał(a):ja chyba ślepy jestem bo nie widzę opcji odpowiedź, tylko quote ;/

Odpowiedz po ang. w sensie Send Replay Smile

[Obrazek: odp.jpg]
Odpowiedz
#26
ooo...fail Tongue
dzięki
Odpowiedz
#27
arecki napisał(a):ooo...fail Tongue
dzięki

Dowiedziałem się niby jak to działa, ale coś nadal mi nie pasuje. Przy kliknieciu odpowiedz, pw jest w wyslanych, a przy quote w do wyslania. Podobno w folderze do wysłania znajdują się też wiadomości nie odczytane przez odbiorcę czyli jak odczyta, to znajdzie się w wysłanych. Trochę to dziwne, ale podobno tak to działa. Wysłałem jedno pw i zostawiłem tam, zobaczymy co będzie. Swoją drogą w takim wypadku zwykłe Send Reply też tak powinno działać.
Odpowiedz
#28
Panowie, tak to działa na wielu forach, dopóki adresat nie odczyta wiadomości to siedzi w "wysyłanych" lub czymś takim. Arecki zapewne zauważyłeś, że PW wysyłanego do mnie już tam nie ma Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#29
larky napisał(a):Panowie, tak to działa na wielu forach, dopóki adresat nie odczyta wiadomości to siedzi w "wysyłanych" lub czymś takim. Arecki zapewne zauważyłeś, że PW wysyłanego do mnie już tam nie ma Smile

No właśnie, tak działa. Tylko tu jakoś dziwnie, ale faktycznie jest ok. Ja do tej pory korzystałem głónie z vBulletIn, a tam tak to nie działa Smile
Odpowiedz
#30
dziwnie, ale działa :twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości