Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd forum
#41
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):Forum zostało zasypane reklamami , gdzie nie kliknę otwierają się nowe okna to jakaś masakra. Czy wszyscy tak maja?

Nie, to pewnie BatBrowser ci sie doinstalowal - wykasuj to
Zrobilem czyszczenie , faktycznie jakieś gówno się doinstalowało. Jest OK

Ja wiedziałem, bo miałem to samo w poprzednim tygodniu. Najlepsze jest to, że też nie wiem kiedy mi się zainstalowało, bo tak nagle się pojawiło w środku dnia, a nie korzystałem z niczego co mogłoby to doinstalować przez ostatnie 2-3 tygodnie. Dziwne jakiś robak czy cos.
Odpowiedz
#42
Ja zastosowałem ODW cleaner puzniej OTL i Malware według instrukcji z netu . Pomoglo Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#43
Co do wyglądu forum to muszę pochwalić bo dawno nie byłem na tak ładnym i przejrzystym forumSmile aż chce się wchodzićSmile
Odpowiedz
#44
Korzystając z okazji, że wątek jest aktywny, bo nie ma potrzeby tworzyć nowego - może warto by połączyć dział "Inne Whisky" ze "Szkockie whisky"? Biorąc pod uwagę, że jest w nim 15 postów, a ostatni był napisany pół roku temu, to chyba nie jest taki osobny dział potrzebny.
Odpowiedz
#45
Jakiś sens to ma Smile
Odpowiedz
#46
Serwus .
Pytanie napiszę tutaj ale nie wiem czy to odpowiedni dział. Temat kiedyś już poruszany na forum i na ostatnim spotkaniu forumowym też ale nie wszyscy byl obecni. Niestety pora była już późna , czasu było mało żeby spokojnie o tym porozmawiać. Głównie chodzi mi o bazę naszych notatek degustacyjnych whisky. Bo tak jak się popatrzy i zbierze wszystkie notatki smakowe i zapachwe chłopaków to będzie tego trochę. I teraz zapytanie do Rafała i Moderatorów jak również osób co znają się na tym od strony technicznej. Czy byłaby możliwość utowrzenia bazy takich notek tak aby były dostepne dla nas w bardziej łatwy sposób. Tak żeby była baza wszystkich destylarni i tam możliwość dodawania przez urzytkowników notek do danych butelek. Bo notatek mamy dużo już ale doszykać się czegoś Confusedhock: . Mogłoby to ułatwić zadanie dla osób nowych jak i starszych urzytkowników jak zechcą wrócić do danej whisky. Przy notatce oczywiście nik osoby i data kiedy notatka została dodana.
Co myslicie na ten temat a może wolicie żeby zostało jak jest.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#47
to ja się podłączę trochę bo w sumie mogę pomóc jeśli będą chęci ze strony "góry"
Tworzę obecnie dla siebie i jestem blisko końca stronę blogowo-notkową gdzie zamieszczam swoje wpisy, notki i przemyślenia. System jest więc praktycznie gotowy i wymagałby jedynie modyfikacji pod wielu użytkowników. Dorobić by trzeba było stronę wizualną całości i wyświetlanie tego w sensowny sposób. Trzeba by więc przemyśleć jak wyświetlać dane w łatwy i przystępny sposób ale to już moje zmartwienie Smile Niech góra się wypowie to przedstawię więcej szczegółów jak bym to widział.

Zahaczę tu też o jeszcze jeden temat "spotkaniowy" - stowarzyszenie... tworząc tego typu system jak powyżej można by rozpocząć tworzenie całej otoczki graficzno - marketingowej która pozwoliłaby nam pociągnąć temat stowarzyszenia dalej bo nie byłoby to już tylko forum ale też cała baza degustacyjna sporej grupy użytkowników.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości