Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzedam whisky
#1
Witam...

[Tu kiedyś były jakieś linki ale nie przeczytałem regulaminu bo nie miałem czasu]
Odpowiedz
#2
Witaj, zapoznaj się z regulaminem forum umieszczania butelek . A ceny tych butelek ?
żebyś nie musiał szukać Smile

" Regulamin działu
Regulamin działu SPRZEDAM

1. Ogłoszenie musi być zgodne z szablonem ogłoszenia dostępnym w dziale SPRZEDAM (link)
2. Użytkownik umieszczający ogłoszenie musi posiadać minimum 30-dniowy staż na forum
3. Aby zamieścić ogłoszenie trzeba posiadać minimum 10 postów w dziale Uisge Beatha
4. Ogłoszenia mogą obejmować tylko i wyłącznie whisky/whiskey
5. Ogłoszenia niezgodne z regulaminem będą niezwłocznie usuwane
6. Administracja forum nie bierze odpowiedzialności za umieszczone ogłoszenia. "
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
Witam ponownie.

Dziękuje za info. Szczerze mówiąc nie zapoznałem się z regulaminemSmile Znalazłem forum, zarejestrowałem się i myślałem, że łatwo pójdzie. w wolnej chwili poczytam i spróbuję jeszcze raz.pozdrawiam
Odpowiedz
#4
sprzedamwhisky napisał(a):Witam ponownie.

Dziękuje za info. Szczerze mówiąc nie zapoznałem się z regulaminemSmile Znalazłem forum, zarejestrowałem się i myślałem, że łatwo pójdzie. w wolnej chwili poczytam i spróbuję jeszcze raz.pozdrawiam

Ok to jak znajdziesz chwilę żeby zapoznać się z tematem to daj znać :-)
Odpowiedz
#5
witam.

czyli na początek muszę spełnić 2 podstawowe rzeczy:
odczekać 30 dni od zalogowania i 10 wpisów na forum?

a po spełnieniu tych 2 rzeczy dopiero będę mógł wystawić ponownie moje ogłoszenie. oczywiście według określonego szablonuSmile
Odpowiedz
#6
Na razie nie spełniłeś żadnego ale cieszę się, że wyciągasz wnioski. Pomijam już fakt, że jesteśmy w dziale Wymiana :roll:
Odpowiedz
#7
Ok będę cierpliwie czekał. Ale zastanawia mnie właśnie dział sprzedam bo ostatni wpis, który ja widzę jest z czerwca 2015. Dlatego dałem ogłoszenie w dziale wymiana bo tu wpisy są "świeższe" i ludzie też wystawiają tu ogłoszenia "sprzedam".

pozdrawiam
Odpowiedz
#8
sprzedamwhisky napisał(a):Ok będę cierpliwie czekał. Ale zastanawia mnie właśnie dział sprzedam bo ostatni wpis, który ja widzę jest z czerwca 2015. Dlatego dałem ogłoszenie w dziale wymiana bo tu wpisy są "świeższe" i ludzie też wystawiają tu ogłoszenia "sprzedam".

pozdrawiam

Zgodnie z prawem polskim sprzedaż alkoholu przez internet jest zabroniona. Dlatego też dział sprzedam jest zamknięty i nie można tam dodawać swoich ofert.
W dziale wymiana ludzie wymieniają się butelkami, jednostki podawane są dla przybliżenia wartości butelki, żeby wymieniający się wiedział jaką butelkę zaproponować. Natomiast jeżeli ktoś pisze, że wymieni na jednostki, administracja forum nie wnika czym są owe tajemnicze jednostki. Tak sobie użytkownicy poradzili. Wink
Odpowiedz
#9
No to teraz wszystko jasneSmile Dziękuje za informację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości