Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky na wesele
#11
Marco Polo napisał(a):Jak dla mnie Ballantine's na wesele to dobry plan. Pewnie i tak spora cześć gości zaleje go colą, tym bardziej nie ma co stawiać lepszej jakości blendów. Oczywiście można pomyśleć o czymś ekstra Wink. Pamiętam, że na jednym z wesel na którym byłem pojawił się Jameson Caskmates, choć "młody" był fanem irlandzkiej whisky 8-) . Tak btw. znalazłem ostatnio ciekawy wywód na temat Finest ->

witaj na forum!
a ktory wywod uwazasz tam za ciekawy?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#12
PawelWojcik napisał(a):
Marco Polo napisał(a):Jak dla mnie Ballantine's na wesele to dobry plan. Pewnie i tak spora cześć gości zaleje go colą, tym bardziej nie ma co stawiać lepszej jakości blendów. Oczywiście można pomyśleć o czymś ekstra Wink. Pamiętam, że na jednym z wesel na którym byłem pojawił się Jameson Caskmates, choć "młody" był fanem irlandzkiej whisky 8-) . Tak btw. znalazłem ostatnio ciekawy wywód na temat Finest ->

witaj na forum!
a ktory wywod uwazasz tam za ciekawy?

Pewnie żaden, konto założone w celu wypozycjonowania sponsorowanego artykułu, który ro był na cele promocji linków w artykule. Niepotrzebny spam, także usunąłem linki.
Odpowiedz
#13
Sendilkelm napisał(a):Niepotrzebny spam, także usunąłem linki.

chwała Ci za to, przykro było patrzeć jak autor bloga z umiłowaniem maltretuje te wszystkie makretowe blendy :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości