Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 2018
#11
Sendilkelm napisał(a):
Neptune napisał(a):Zgłaszam siebie i Pociesznego.

Może zamiast zwykłej obniżki ceny biletów, warto by pomyśleć o możliwości tego wcześniejszego wejścia o 15:30?

Jakie masz argumenty za wcześniejszym wejściem w piątek? Normalnie to dodatkowy koszt 100 zł do biletu.

Zawsze brakuje nam czasu żeby spróbować jakichś malternatyw, blendów czy innego cholerstwa "Z dziennikarskiego obowiązku". Dodatkowe 1,5h byłoby zbawienne, oczywiście jakby się dało zapłacić za to mniej niż 100zł Wink
ZInnejBeczki.com
Odpowiedz
#12
stalowka2 napisał(a):Cześć
Dla mnie 2-dniowy proszę.

Odnotowane :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Dla mnie na pewno 1 x dwudniowy (bez opcji wcześniejszego wejścia).
Jednodniowe potwierdzę - do kiedy trzeba podjąć decyzję ?

BTW. Jeżeli Cena zwykłego biletu w zakupie grupowym będzie ok - to przecież każdy, kto chce może kupić sobie wcześniejsze wejście za 100 PLN. Jeżeli zbierze się duża liczba osób na 2 dniowe to cena za zwykły bilet może być na tyle atrakcyjna, że to wcześniejsze wejście i tak się będzie opłacało za 100 PLN.
Odpowiedz
#14
soma napisał(a):Dla mnie na pewno 1 x dwudniowy (bez opcji wcześniejszego wejścia).
Jednodniowe potwierdzę - do kiedy trzeba podjąć decyzję ?

Do festiwalu ponad miesiąc więc spokojnie jeszcze chwilę pozbieramy chętnych Smile Z końcem września chciałbym jednak zamykać listę.

soma napisał(a):BTW. Jeżeli Cena zwykłego biletu w zakupie grupowym będzie ok - to przecież każdy, kto chce może kupić sobie wcześniejsze wejście za 100 PLN. Jeżeli zbierze się duża liczba osób na 2 dniowe to cena za zwykły bilet może być na tyle atrakcyjna, że to wcześniejsze wejście i tak się będzie opłacało za 100 PLN.

Też tak uważam, chyba ogólnie wcześniejsze wejście jest mało rozchwytywane więc skupiamy się na głównych wejściówkach :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#15
To ja jeszcze poproszę jeden bilet jednodniowy dla kolegi
ZInnejBeczki.com
Odpowiedz
#16
Ja chętnie poproszę dwa bilety dwudniowe.
Odpowiedz
#17
Panowie zgłoszenia na wspólny zakup przyjmujemy max do 21.09. Przy tak licznej grupie mamy 20% zniżki od cen regularnych (dla biletów 2-dniowych).
Wpłaty na konto max do 25.09 (brak wpłaty do końca dnia uznaję za brak zainteresowania...wierzę, że każdy kto się deklarował jest nadal zainteresowany Smile ).

Konto: 06 1140 2004 0000 3902 5410 0626
Tytuł: "WLW - nick z forum"

Odbiór: osobiście (gdzieś w Wawie po 01.10.2018) lub w dniu imprezy (rok temu taka forma sprawdzała się najlepiej)
Odpowiedz
#18
Poproszę dla mnie jeszcze 3 x 1 dniowy. Może będę jeszcze jakieś dodatkowe zgłoszenia
Odpowiedz
#19
soma napisał(a):Poproszę dla mnie jeszcze 3 x 1 dniowy. Może będę jeszcze jakieś dodatkowe zgłoszenia

Piątek/Sobota?
Odpowiedz
#20
Cześć,
Dla mnie będzie 4 x 2-dniowe Wink

Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości